Kuzu Grup Ankara Kuzu Effect!

Kuzu Effect, Ankara'da rezidans, ofis, loft ve çarşı olmak üzere farklı birimleri bir araya getiren karma bir yaşam alanı olarak yükseliyor

Kuzu Grup Ankara Kuzu Effect!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Kuzu Effect; rezidans, ofis, loft ve çarşı olmak üzere farklı bölümlerden oluşuyor. Başkent Ankara'nın Çankaya ilçesinde bağlı Oran'da yükselen proje, Mimar Emre Aralot imzası taşıyor. 

ODTÜ Ormanı'na komşu konumda, Panorama Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin yanında yükselen Kuzu Effect, 30 bin 730 metrekare arsa alanına ve 186 bin 393 metrekare inşaat alanına sahip.  

8 bin metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılan Ankara Kuzu Effect'in 3 bin 100 metrekare sosyal tesis alanı ve 33 bin metrekare ticari alanı bulunuyor. Projede 203 rezidans daire ve 44 ofis ve açık çarşı alanına yer veriliyor. 

Kuzu Grup Ankara Kuzu Effect'te daireler 1+1'den 5+1'e kadar 10 farklı tipte tasarlanıyor. Dairelerin net alanları 79 metrekare ile 357 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

2017 yılının Eylül kayında teslim edilmesi planlanan Kuzu Effect projesinin sosyal donatıları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, güvenlik hizmeti ve fitness merkezi mevcut. 

Kuzu Grup Ankara Kuzu Effect fiyatları minimum 750 bin TL'den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor. 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kuzu Effect