Kuzu Grup Ataköy sahil yolu projesi: Sea Pearl!

Kuzu Grup tarafından Ataköy sahil yolu üzerinde inşa edilen Sea Pearl Ataköy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor

Kuzu Grup Ataköy sahil yolu projesi: Sea Pearl!

Ataköy Marina’ya yürüme mesafesinde olan Sea Pearl Ataköy, Kuzu Grup tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor. Sahil yolu üzerinde bulunan projede teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde başlaması bekleniyor.

2018 yılının ilk çeyreğinde inşaatının tamamlanması hedeflenen Kuzu Grup Ataköy Sea Pearl, toplam 127 bin 600 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Projede sekiz ayrı blok ile bir otel binasına yer veriliyor.

68 bin metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Sea Pearl Ataköy projesinin geriye kalan kısımlarda otel, rezidanslar, alışveriş alanları, sağlık tesisleri, kafeler, yat kulübü, marina ve eğlence tesisleri bulunuyor.

İki etaplık bir yaşam alanı olarak hayat bulan Ataköy Sea Pearl projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 tipinde toplam 1.401 adet daireye yer veriliyor. Dairelerin büyüklüğü ise 88 metrekare ila 398 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde yükselen Sea Pearl Ataköy’e E-5 karayolu ve TEM otoyollarından direkt bağlantı sağlanıyor. Tamamı deniz manzaralı dairelerden oluşan proje; Yarımada’ya 13 kilometre, Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre ve Atatürk Havaalanı’na ise 3 kilometre mesafede.

Balkon ve kat bahçeleri ön planda tutulan Sea Pearl Ataköy’de tüm ünitelerin kesintisiz deniz manzarasına sahip olması da öne çıkan başka bir ayrıcalık. Projede Osmanlı ve Fransız saraylarından esinlenerek tasarlanan barok stilde bahçelerin olması da mimari açıdan farklı bir doku yaratıyor.

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy