Kuzu Grup, Jumeirah Group'u Dubai'de ağırlayacak

Kuzu Grup, Cityscape'nin ilk gününde Jumeirah Group'u SeaPearl Ataköy standında ağırlamaya hazırlanıyor.

Kuzu Grup, Jumeirah Group'u Dubai'de ağırlayacak

Dünyanın en önemli uluslararası gayrimenkul buluşmalarından biri olan Cityscape Global, 6-8 Eylül tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde başlayacak. Fuara Türkiye'nin en önemli konut geliştiricileri, özel projeleriyle katılım gösterecek.

Özen Kuzu, Jumeirah Group CEOS'su Leser ile buluşuyor
Fuara İstanbul'un en önemli konut projelerinden SeaPearl Ataköy ile katılmaya hazırlanan Kuzu Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi Özen kuzu, büyük bir ortaklık anlaşmasına imza atılan Jumeirah Group'un CEO'su Stefan Leser ile buluşacak. Kuzu, SeaPearl Ataköy kapsamında yer alan 202 odalı otel ve 62 özel rezidansı işletecek olan Jumeirah CEO'su Leser ile Ataköy standında bir araya gelecek.

 

Kuzu Grup, Jumeirah Group'u Dubai'de ağırlayacak

 

 

SeaPearl Ataköy otel ve rezidans üniteleri
Nisan ayında gerçekleştirilen anlaşma ile Jumeirah Group, Kuzu Grup'un otel ve rezidans birimlerinin işletmesini üstlenmişti. 202 odalı otel ve 62 rezidans ünitesinden oluşan bu birimlerin 2019 yılı içinde hizmete alınması bekleniyor. Genişlikleri 47-430 metrekare arasında değişen farklı seçenek ve tiplerde odalar içeren otel biriminde ayrıca, konferans salonu, VIP Club, VP business center, Türk Hamamı, fitness-spa alanı, açık kapalı yüzme havuzu ve butik dükkanlar da yer alacak.