Kuzu Grup'tan Ankara'ya 2 prestijli proje

Ankara’nın en prestijli lokasyonlarından Oran ve Yıldızevler’de iki karma proje hayata geçiren Kuzu Grup, bünyesinde ilkleri barındıran projelerle dikkatleri üzerine çekiyor

Kuzu Grup'tan Ankara'ya 2 prestijli proje


Benzersiz manzara, çarpıcı mimari, yeni standartlar oluşturacak konfor öğeleri ve ihtişamın etkileyici yorumu Kuzu Effect ve Kumru Ankara'da bir araya geliyor. Kuzu Grup, söz konusu projelerle Ankara’ya verdiği değeri herkese hissettiriyor. Sadece bugünün değil, yarının ihtiyaçları da düşünülerek hayata geçirilen projeler ayrıcalıklı sosyal yaşam olanaklarıyla dikkat çekiyor. 

Şehrin siluetine göz alıcı değer katıyor

Ünü Avrupa’yı aşan mimar Emre Arolat’ın Ankara’daki ilk projesi olma özelliğine sahip olan Kuzu Effect, mimari çizgileriyle de şehrin siluetine göz alıcı bir değer katıyor. Emre Arolat’ın “Çok katmanlı bir süreç ve uzun soluklu bir tasarım dönemi neticesinde, damıtılmış bir özgün çözüm olarak ortaya çıktı” cümlesiyle fikirsel sürecini özetlediği proje, başkentteki diğer birçok projeye de ilham verecek niteliklere sahip. Kuzu Effect'te her an yaşayan bir cadde mantığında yorumlanan açık çarşı, rezidans bölümünün zirvesinde misafirlerine ışıl ışıl bir şehir silueti sunan Skylounge ve prestijli toplantıların yeni adresi VIP lounge ile başkente nitelikli buluşma noktaları kazandırıyor.

Kuzu Grup'tan Ankara'ya 2 prestijli proje

Leed Gold adayı

Kuzu Effect projesinde yaklaşık 8 bin 200 metrekare yeşil alan bulunuyor. Kuzu Effect’te mevcut ağaçların çoğu korunarak ve teras çatılar yeşil çatı olarak değerlendirilerek doğaya saygılı bir çerçevede oluşturuluyor. Yapı sınırları ağaç konumlarına göre belirleniyor. Kuzu Effect projesinde konut, ofis ve AVM yer alıyor. Leed Gold hedefli projede, su ve enerji verimliliği kapsamında ‘sürdürülebilirlik’ ön plana çıkıyor. Kullanılan malzeme ve kaynakların geri dönüşümlü olması ile çevreci bir yaklaşıma hizmet etmesi için tasarlanıyor. 

Ankara’nın en prestijli bölgelerinden Oran’da, Başkent Ankara’ya değer katan nitelikli ve konsept bir yaşam alanı sunan Kuzu Effect, 188 bin metrekare inşaat alanına sahip. Kuzu Effect’te 17 katlı loft konut, 46 katlı konut kulesi, üç katlı AVM, üç katlı yatay ofis, üç katlı home ofis ve sosyal tesis üniteleri bulunuyor. 203 adet konut ve 44 ofis olarak tasarlanan projede 85 m² ile 402 m² arası konut seçenekleri sunuluyor. Rezidans bloğunda 1+1’den 5+1’e daireler, loft bloğunda 4+1 ve 6+1 daireler, ofis-stüdyo bloğunda ise 1+1 ve 2+1 daireler ile çeşitli büyüklükte ofisler yer alıyor.  Effect projesinde kurgulanan ticari alanda ise 125 mağaza ve dükkan bulunuyor. 2018 Nisan’da teslim edilmesi hedeflenen ve dünyaca ünlü mimar Emre Arolat’ın Ankara’daki ilk projesi olma  özelliğine de sahip proje, eşsiz Eymir Gölü manzarasına sahip.

Kuzu Grup'tan Ankara'ya 2 prestijli proje

Başkent’te bir ilk Kumru Ankara'da hayat buluyor

Ankara’nın en değerli lokasyonlarının başında gelen Çankaya’nın tam kalbinde, Yıldızevler’de Kumru Ankara projesi ile rezidans ve ticari fonksiyonlar bir araya getiriliyor. 10 bin 609 metrekare arsa alanı üzerine 60 bin 216 metrekare inşaat alanı olarak planlanan konseptte 162 adet konut ve 30 ticari ünitenin bulunduğu “Meydan” bulunuyor. Nisan 2018’de teslim edilecek olan projede, 1+1  66 m² ’den 6+1 428 m² ’ye kadar değişen farklı daire tipleriyle 34 katlı kulede farklı yaşam olanakları sunuluyor. İki farklı girişe sahip olan rezidans, bu özelliği ile Ankara’da bir ilki gerçekleştiriyor. Rezidansta, çok özel bir şehir manzarası ile hizmet veren lounge katının yanı sıra; fitness salonu, yarı açık yüzme havuzu ve sauna da yer alıyor.

KUZU EFFECT

1+1:   880 bin TL’den başlayan fiyatlar
Teslim: Nisan 2018 
Satış Oranı                          : Yüzde 60
Kampanya Şekli               : Yüzde 5 peşin 24 ay vade 

KUMRU ANKARA

1+1:   525 bin TL’den başlayan fiyatlar,
Teslim: Nisan 2018
Satış Oranı                          : Yüzde 60
Kampanya Şekli               : Yüzde 5 peşin 24 ay vade

 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup