Kuzu Grup, Sea Pearl'ü Dubai'de tanıtacak

Ataköy sahilinde yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirilen Sea Pearl, Dubai’de düzenlenen Cityscape Global’de görücüye çıkacak

Kuzu Grup, Sea Pearl'ü Dubai'de tanıtacak

Yurt içi ve yurt dışında 70 binin üzerinde konut inşa eden Kuzu Grup, Kat Gayrimenkul’le birlikte geliştirdiği, Ataköy sahilindeki yeni projesi Sea Pearl’ü Dubai Fuarı'nda görücüye çıkaracak.

Lansman için Dubai'yi bekledik
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özen Kuzu, Ataköy'e değer katacak projenin lansmanı için Dubai fuarı'nı beklediklerini belirterek:

'Kat Gayrimenkul’le birlikte geliştirdiğimiz, hem ülkemizi hem de firmamızı en iyi şekilde temsil edecek Sea Pearl projemizi, ilk kez Ortadoğulu yatırımcılarla buluşturacağımız için çok mutluyuz. Türk ekonomisinin lokomotifi olarak gösterilen inşaat sektörümüzü, bu önemli fuarda yatırımcılara bir kez tanıtma fırsatı yakalayacağız. Bölgenin ve dünyanın çekim merkezi konumunda olan Dubai Cityscape Fuarı, biz Türk yatırımcılar için etkili bir platform. Çok sayıda Arap yatırımcı ile önemli görüşmeler yapacağımız fuardan güzel sonuçlarla döneceğimizi umuyorum.' diye konuştu.

 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup