Kuzu Grup'tan Ankara'ya iki proje

Kuzu Grup Ankara'da inşa edeceği iki projenin hazırlıklarını tamamladı. Oran ve Yıldız'da hayata geçirilecek olan projeler, Kuzu Effect ve Kumru Ankara isimlerini taşıyacak

Kuzu Grup'tan Ankara'ya iki proje

Kuzu Grup, Ankara'da hayata geçireceği iki projesinin kamuoyuna duyurusunu bugün yaptı. Sea Pearl Ataköy'ün ardından Ankara projeleri için de hazırlıklarını tamamlayan Kuzu Grup, yeni yatırımları için Oran ve Yıldız lokasyonlarını tercih etti. Yeni standartlar ve üst düzey konfor öğeleri ile hayata geçirilecek karma konsept porjelerde, sosyal yaşam olanaklarına da geniş bir yer verilmesi hedefleniyor.

Kuzu Grup'tan Ankara'ya iki proje

Güven Kuzu: "Ankara'ın en güzel iki arazisi..."
Kuzu Effect ve Kumru Ankara projelerinın Başkent'in en güzel konumdaki son iki arazisinde inşa edileceğini söyleyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu, Ankaralılar için etkileyici projeler hazırladıklarını vurguladı. Kuzu Effect projesinin, TOKİ  ile arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı modeliyle hayata geçirileceği üzerinde duran Güven Kuzu: 

"Bu proje ile Çankaya Oran’ın en değerli noktasını yeniden yorumluyoruz. Şehirle bütünleşik, toplu taşım imkânı olan ve aynı zamanda şehrin sınırında ormanlarla çevrili ender bir konumda yükselen projemiz; 1 milyar TL'ye mâlolacak..." şeklinde konuştu.

Kuzu Effect Projesi: 2017 Eylül'de teslim edilecek
Projelerden ilki Kuzu Effect, Eymir Gölü ve ormana yakın bir konumda yükselecek. Elit markaları buluşturan çarşısı ve sınırlı sayıdaki rezidans/loft-studyo dairelere sahip proje Oran'da hayata geçiriliecek. 30 bin 730 metrekarelik arsa alanı ve 186 bin 393 metrekarelik inşaat alanına sahip Kuzu Effect bünyesinde 203 konut ve 44 ofisin yanı sıra açık çarşı yer alacak. Projede 1+1'den 5+1'e kadar değişen daire tiplerinin bulunduğu rezidans bölümü ve 4+1 ve 5+1 dairelerin yer alacağı loft bölümünün yanı sıra 1+1 ve 2+1'lerden oluşan daire ve home ofislere yer verilecek.  Bu dairelerin gneişlikleri ise 79-408 metrekare arasında değişiklik gösterecek. 

Kuzu Grup'tan Ankara'ya iki proje

8 bin 200 metrekarelik yeşil alanı bünyesinde barındıracak olan proje kapsamında çatılar yeşil çatı olarak değerlendirilecek. Projenin 2017 yılı Eylül ayında tamamlanması hedefleniyor. 

Kuzu Effect 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 203 konutun yer alacağı ve 18 ay vade ile ödeme şansının sunulduğu Kuzu Effect projesinde fiyatlar 750 bin TL'den başlayacak. 

Kumru Ankara Eylül 2017'de teslim edilecek

Kuzu Grup'tan Ankara'ya iki proje

Kuzu Grup tarafından, ebatları 66-297 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e kadar değişiklik gösteren farklı daire tiplerine sahip olacak Kumru ankara Projesinin de Eylül 2017'de teslim edilmesi hedefleniyor. Projenin öne çıkan ilk özelliği sosyal tesis barındırması. 164 konut ve 1 adet açık çarşıya yer verecek proje toplam 10 bin 609 metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Projenin Eylül 2017'de teslim edilmesi hedefleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Kuzu Effect