KW'den Bodrum'da Açık Ev etkinliği

Keller Williams ABD emlak sektöründe yaygın bir kullanıma sahip olan Açık Ev etkinliğini bu Bodrum'da gerçekleştirdi. KW Bodrum Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen Pukka Rue "Taş Evler Sokağı" etkinliğine 100'e yakın davetli katıldı

KW'den Bodrum'da Açık Ev etkinliği

ABD Emlak piyasasında yaygın biçimde kullanılan "Open House" yöntemini Türkiye'ye taşıyan Keller Williams son toplantısını Bodrum'da gerçekleştirdi. Keller Williams Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen davete, 100'e yakın ilgili katıldı. 

Pukka Rue taş evleri
Pukka Rue "Taş Evler Sokağı" Open House etkinliğinde bir açılış konuşması yapan Ege Grup Yönetim kurulu Başkanı Numan Balaban, 21. yüzyıl konforunya dizayn edilmiş, doğayla uyumlu taş evlerden oluşan Pukka Rue hakkında bilgi verdi. Balaban, 2 yılı aşkın hazırlık çalışmalarının ardından, inşaat sürecine başladıklarını projenin akıllı evlerden oluştuğunu sözlerine ekledi.  

KW'den Bodrum'da Açık Ev etkinliği

Keller Williams'ın Türkiye'ye getirdiği Open House etkinliğiyle satışa sunulan Pukka Evleri, Ortakent-Yahşi Yalısı'nda denize 100 metrelik mesafede konumlanıyor. Özel olarak tasarlanmış 5 adet özel taş evden oluşan projede konutlar 400 metrekare peyzajlı bahçe içerisinde 150 metrekarelik büyüklükler içeriyor.

Keller Willams Open House Bodrum'da
Etkinlikte konuşan bir diğer isim olan Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı Burak Gözüm de, Keller Williams'ın danışmanlar tarafından ve danışmanlar için kurulan bir şirket olduğunu hatırlatarak, bölge müdürlüğünün kuruluşunun 8. ayında olmasına rağmen, 50 danışmanı ile Bodrum'un en büyük ve kalabalık gayrimenkul şirketi haline geldiğini söyledi. Gözüm:

"Ağustos ayında 2 günde 1 işlem yaparak verimlilik anlamında danışmanlarımızın işlerine ne kadar sadık ve iyi olduklarını bir kez daha kanıtladık. Hep birlikte büyümenin ve sektörde ilklere ve başarılı işlerin altına imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz." şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: Ege Grup
Proje Bilgisi: Pukka Rue