La Marin Kartal teslimleri 2018 Aralık’ta yapılacak

İstanbul Anadolu Yakası’nda inşa edilen La Marin Kartal projesinin 2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor

La Marin Kartal teslimleri 2018 Aralık’ta yapılacak

Üçay İnşaat ile Sercan İnşaat ortak girişimi olarak inşa edilen La Marin Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nda yükseliyor. Teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde yapılacak olan proje, deniz manzarasına hakim dairelerden oluşuyor.

Kartal Kordonboyu’nda konumlanan La Marin Kartal projesinde bahçe kullanımlı dubleks daire tiplerine yer veriliyor. 8 bin 205 metrekarelik arsa alanına kurulan proje, iki blok halinde tasarlanıyor.

Toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde olan La Marin Kartal; sahil yoluna 75 metre ve İDO Kartal İskelesi’ne 1,5 kilometre uzaklıkta. Aynı zamanda proje; 3M Migros, Doğa Koleji ve Özel Avicenna Hastanesi’ne de yakın.

Kartal La Marin projesinin ayrıcalıkları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, fitness salonu, La Marin SPA, açık spor alanları, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, çocuk parkı, wellness garden, ticari alanlar, kafe, güvenlik hizmeti ve otopark alanı mevcut.

 

Firma Bilgisi: Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat
Proje Bilgisi: La Marin Kartal