La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

ANF Proje Ortaklığı tarafından İstanbul Küçükçekmece'de hayata geçirilen La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

ANF Proje Ortaklığı tarafından İstanbul Küçükçekmece'de hayata geçirilen La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 109 adet daireden meydana gelen La Vie İstanbul 7 bin metrekare arazi üzerinde yükseliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen La Vie İstanbul satılık daire alanları 48 ila 120 metrekare arasında değişiyor. 

9 ve 10 katlı 3 adet bloktan oluşan projede dairelerin yanı sıra 5 adet ticari ünite bulunuyor. Projede daire alanları şöyle; 1+1 daireler 48 metrekare, 2+1 daireler 87, 97 ve 103 metrekare, 3+1 daireler ise 120 metrekare olarak tasarlanıyor. 

La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

La Vie İstanbul projesinin sosyal donatıları içerisinde; yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, sauna, voleybol sahası, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, basketbol sahası yer alıyor. Projenin daireleri ise ankastre ürünler ile teslim ediliyor.

La Vie İstanbul fiyatları 200 bin TL ile 540 bin TL arasında değişiyor. La Vie İstanbul projesinde yüzde 25 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. La Vie istanbul kiralık daire fiyatlarının ise 1.000 TL'den başlaması bekleniyor. 

La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İstanbul Küçükçekmece'de yükselen La Vie İstanbul projesi İstanbul S. Zaim Üniversitesi'nin yanında yükseliyor. Proje Armoni Park ve Arena AVM'ye 5 dakika mesafede konumlanıyor. Toplu taşıma araçlarına 3-4 dakika mesafede olan La Vie İstanbul'un sahil yoluna uzaklığı ise 10 dakika. Proje aynı zamanda yeni inşa edilecek Sefaköy - Halkalı Havaray İstasyonuna yürüme mesafesinde.

Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan La Vie İstanbul Küçükçekmece projesi konumu ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. Avantajlı bir konumda bulunan projenin 4 bin metrekaresi açık alanlar için ayrılıyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı La Vie İstanbul projesinin dairelerinde ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon bulunuyor. 

La Vie İstanbul 200 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma Bilgisi: ANF Proje Ortaklığı
Proje Bilgisi: La Vie İstanbul