La Vie İstanbul Evleri!

Küçükçekmece'de yükselen La Vie İstanbul Evleri'nden daire sahibi olmak için 5 bin TL peşinat vermek yeterli oluyor

La Vie İstanbul Evleri!

ANF Proje Ortaklığı tarafından 2015 yılında İstanbul Avrupa Yakası'nın Küçükçekmece ilçesinde temeli atılan La Vie İstanbul'da teslimlerin 31 Aralık 2016 tarihinde başlaması bekleniyor. 

Aile yaşantısı ve komşuluk ilişkileri ön planda tutularak tasarlanan La Vie İstanbul Evleri, 7 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 3 blok halinde yükselen projede 109 adet daire ile 5 adet ticari birime yer veriliyor. 

La Vie İstanbul Küçükçekmece'de 21 adet 1+1 daire, 73 adet 2+1 daire ve 15 adet 3+1 tipinde daire bulunuyor. Projede dairelerin büyüklüğü ise 48 metrekareden başlayıp, 120 metrekareye kadar ulaşıyor. 

Merkezi bir lokasyonda yer alması sebebiyle ulaşım kolaylıkları sunan La Vie Küçükçekmece; Atatürk Havalimanı’na 5 dakika, özel hastane ve üniversitelere ise 5-10 dakikalık mesafede bulunuyor. 

Küçükçekmece La Vie İstanbul pojesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; yüzme havuzları, yürüyüş yolları, spor sahaları, oyun alanları, geniş peyzaj alanları ve daha birçok sosyal aktivite merkezleri mevcut. 

Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı tarafından oluşturulan ANF Proje Ortaklığı imzası taşıyan La Vie İstanbul Evleri'nden daire satın almak için 5 bin TL peşinat veriliyor. Geriye kalan tutar için uygun ödeme planı hazırlanıyor ve 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: ANF Proje Ortaklığı
Proje Bilgisi: La Vie İstanbul