La Vie İstanbul Küçükçekmece!

La Vie İstanbul Küçükçekmece projesi ANF Proje Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor

La Vie İstanbul Küçükçekmece!

La Vie İstanbul Küçükçekmece projesi ANF Proje Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 7 bin metrekarelik alanda yükselen La Vie İstanbul, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede 109 adet daireye yer veriliyor. La Vie İstanbul satılık daire alanları ise 48 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor. 

Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan Küçükçekmece La Vie İstanbul projesinde açık yüzme havuzu, kapalı otopark, basketbol sahası, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, voleybol sahası ve güvenlik gibi sosyal ayrıcalıklar yer alıyor. 

La Vie İstanbul fiyatları ise 200 bin lira ile 540 bin lira arasında değişiyor. Projede yüzde 25 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. La Vie İstanbul kiralık daire fiytlarının ise 1.000 liradan başlaması bekleniyor. 

İstanbul Küçükçekmece'de konumlanan La Vie İstanbul projesi, İstanbul S. Zaim Üniversitesi'nin yanı başında yer alıyor. Butik konsepti ile dikkat çeken La Vie İstanbul, Armoni Park ve Arena Park AVM'ye oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Projede E-5 ve sahile olan uzaklık ise 10 dakika. La Vie İstanbul aynı zamanda Sefaköy - Halkalı Havaray istasyonuna da yürüyüş mesafesinde. 

La Vie İstanbul adres bilgisi : Tevfikbey Mahallesi. İstiklal Caddesi. (Osman Zeki Öngör İlkokulu Yanı) Küçükçekmece - İstanbul 
La Vie İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 590 15 15
Web adresi : www.lavieistanbul.com
E-posta adresi : info@lavieistanbul.com

Firma Bilgisi: ANF Proje Ortaklığı
Proje Bilgisi: La Vie İstanbul