La Vie İstanbul Projesi Teslimleri 2016'da!

ANF Proje Ortaklığı tarafından İstanbul Küçükçekmece'de yükselen La Vie İstanbul projesinde teslimleri 2016'da yapılacak

La Vie İstanbul Projesi Teslimleri 2016'da!

ANF Proje Ortaklığı tarafından İstanbul Küçükçekmece'de yükselen La Vie İstanbul projesinde teslimleri 2016'da yapılacak. 

Küçükçekmece'de, İstanbul S.Zaim Üniversitesi yanında yükselen La Vie İstanbul, 9 ila 10 katlı üç bloktan oluşuyor. 109 adet ve 5 ticari ünitenin yer aldığı La Vie İstanbul'da 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. 

Teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması planlanan La Vie İstanbul projesi'nde açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, voleybol sahası, çocuk yüzme havuzu, kamelya ve basketbol sahası gibi özellikler bulunuyor. 

La Vie İstanbul fiyatları ise 200 bin lira ile 540 bin lira arasında değişiyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. La Vie İstanbul projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Butik konsepti ile dikkat çeken La Vie Küçükçekmece, Armoni Park ve Arena Park AVM'ye yakın konumu ile dikkat çekiyor. Projeden sahil yolu ve E-5'e ulaşmak ise 10 dakika. Küçükçekmece La Vie aynı zamanda yapılması planlanan Sefaköy - Halkalı Havaray istasyonuna yürüme mesafesinde. 

La Vie İstanbul adres bilgisi : Tevfikbey Mahallesi. İstiklal Caddesi. (Osman Zeki Öngör İlkokulu Yanı) Küçükçekmece - İstanbul 
La Vie İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 590 15 15
Web adresi : www.lavieistanbul.com
E-posta adresi : info@lavieistanbul.com

Firma Bilgisi: ANF Proje Ortaklığı
Proje Bilgisi: La Vie Küçükçekmece