La Vie İstanbul Projesi!

ANF Proje Ortaklığı tarafından hayata geçirilen La Vie İstanbul projesi İstanbul Küçükçekmecede yükseliyor. La Vie İstanbul fiyatları 200 bin TL'den başlıyor

La Vie İstanbul Projesi!

ANF Proje Ortaklığı tarafından hayata geçirilen La Vie İstanbul projesi İstanbul Küçükçekmecede yükseliyor. La Vie İstanbul fiyatları 200 bin TL'den başlıyor. 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen La Vie İstanbul projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. 

Toplam 109 adet dairenin yer aldığı La Vie İstanbul projesi satılık daire alanları 48 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor. Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan La Vie İstanbul projesi 9 ila 10 katlı 3 bloktan oluşuyor. Projede dairelerin yanı sıra 5 adet ticari ünite de yer alıyor. 

La Vie İstanbul Projesi!

La Vie İstanbul projesi fiyatları 200 bin lira ile 540 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. La Vie İstanbul projesinden konut satın almak isteyenler yüzde 25 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. Proje ile ilgili diğer ödeme seçeneklerini satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Basketbol sahası, kapalı otopark, sauna, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, voleybol sahası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları gibi sosyal ayrıcalıkların bulunduğu La Vie İstanbul projesinin dairelerinde ankastre ürünler, ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

La Vie İstanbul Projesi!

ANF Proje Ortaklığı imzası taşıyan La Vie İstanbul projesi, İstanbul S. Zaim Üniversitesi'nin yanında konumlanıyor. E-5 ve sahil yoluna 10 dakika uzaklıkta bulunan proje yeni yapılacak olan Sefaköy-Halkalı Havaray İstasyonuna yürüyüş mesafesinde yer alıyor. La Vie İstanbul projesi yatırım için oldukça avantajlı bir bölgede yükseliyor. 

La Vie İstanbul Projesi!

Firma Bilgisi: ANF Proje Ortaklığı
Proje Bilgisi: La Vie İstanbul