Lansman öncesi yüzde 30’u satıldı

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığının yeni projesi W Roof’un yüzde 30’unun satışı lansman öncesi gerçekleştirildi. Projenin Kasım ayında satışa çıkması planlanıyor.

Lansman öncesi yüzde 30’u satıldı

25.10.2013 / Posta Gazetesi

Kurtköy’ü kendilerine üs seçen Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığı bölgede hayata geçirdiği W Bahçe’nin ardından ikinci projesi W Roof’u satışa sunmaya hazırlanıyor. Kasım ayında lansmanı yapılacak W Roof’ta yer alan dairelerin yüzde 30’unun satışı şimdiden gerçekleştirildi.

W Bahçe projesinin ardından yine aynı bölgede W Roof projesini satışa çıkarmaya hazırlanan ortaklar,  “Kurtköy’ün tamamını verseler proje üretir ve satarız. Burada toplam 7 projede 400 bin metrekarelik inşaat yapmayı planlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Balkonlar geri dönüyor

Kasım ayında satışa çıkması planlanan ve daha şimdiden sahip olduğu özelliklerle dikkatleri üzerine çeken W Roof projesinde lansman öncesi yüzde 30’luk satış grafiği yakalandı. W Bahçe projesinde bahçe konseptini ve yeşili ön plana çıkartan Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı Ortaklığı, W Roof projesinde ise balkon keyfini yeniden konut alıcısıyla buluşturmayı hedefliyor. 

214 daireden oluşuyor

17 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen W Roof projesinde toplam 214 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projenin 16 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. W Roof’un öne çıkan sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, spor alanları, kapalı otopark, sauna ve buhar banyosu bulunuyor.