Lapis Han’da kiralama çalışmaları başladı

2013-2014 yılında "Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştirme’ projesi seçilen Lapis Han’da yeni bir serüven başlıyor.

Lapis Han’da kiralama çalışmaları başladı

05.01.2014 / Posta Gazetesi 

2013-2014 yılında "Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştirme’ projesi seçilen Lapis Han’da yeni bir serüven başlıyor. Lapis Han’da ofis ve mağaza kiralamalarıyla ilgili gelen talepler değerlendiriliyor.

Satışların büyük ölçüde tamamlandığı projede ofis ve mağazaların kiralanmalarıyla ilgili çalışmalara başladıklarını belirten Gürallar Yapı A.Ş. Genel Müdürü Evrim Karayel; “Projemizde sınırlı sayıda bulunan mağazalar için restoran, cafe, kuru temizleme, kuaför gibi sektörlerden yoğun talep alıyoruz.  Bu mağazalar yaklaşık 1500 kişiye hitap edecek. Bunun yanı sıra çevreden de gelen kişilerin kullanımına açık olacak. Mağaza sayımız az olduğu için doğru firmalarla anlaşmaya varmak istiyoruz. Mart ayının sonunda teslimlerimize başlayacağız. Bu anlamda zamanımız çok değerli. Ofis kullanıcıları ile kaliteli markaları buluşturmayı hedefliyoruz” dedi. Ofisler için de yoğun bir başvuru alma sürecinde olduklarını belirten Karayel, “Bitmiş ve full teslim olarak teslim edeceğimiz ofisler, gerek ulaşım kolaylığı gerekse sunduğu özellikler bakımından büyük ilgi görüyor. Metronun yanı başında yer alan Lapis Han, full konfor ayrıcalığı ile sahiplerine ayrıcalıklı bir çalışma ortamı sunuyor” diye konuştu. 

Proje Bilgisi: Lapis Han