Lapis Han, orijinal renklerine kavuştu

Gürallar Yapı A.Ş. tarafından Kartal’da hayata geçirilen Lapis Han projesinde teslim hazırlıkları başladı. Projenin “Yüzde 10 peşinatla taksitleri teslimde öde” kampanyasına ise ilgi sürüyor

Lapis Han, orijinal renklerine kavuştu

08.01.2014 / Posta Gazetesi 

2013-2014 yılında "Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştirme’ projesi seçilen Lapis Han’da teslim heyecanı başladı. Mart 2014’de sahiplerine teslim edilecek projede, hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içi cephelerindeki koruma folyoları açılan Lapis Han, orijinal renklerine de kavuşmuş oldu.

Kırmızı ve bordo renklerin hüküm sürdüğü Lapis Han’ın dış cephe panelleri Japonya’da üretildi. Panellerin renkleri özel danışmanlar eşliğinde özel sistem renk karışım teknolojisi kullanılarak elde edildi. A2 yanmazlık sınıfındaki bu paneller projenin en can alıcı noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Açılır alüminyum doğramalar tamamen projeye özel olarak üretildi. Isı geçirgenliği ve dayanıklılığı yüksek performans gösteren bu alüminyum açılır sistemler özel ısıcamlara sahip.

Kampanyaya yoğun ilgi

Gürallar Yapı A.Ş. tarafından Kartal'da inşa edilen Lapis Han projesinde “Yüzde 10 peşinatla taksitleri teslimde öde” kampanyası ise, yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Satışta 11 ofisin kaldığı projede fiyatlar 375 bin TL ila 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 10 peşinatla ofis satışı yapılan projede taksitler ise teslimde ödenmeye başlıyor. Bu arada Gürallar Yapı A.Ş., açılış sonrası için kiralama taleplerini de topluyor.

Proje Bilgisi: Lapis Han