Larus Palas’ta muhteşem tanıtım

Göktürk’te hayata geçirilen ve palas kültürünün yeniden canlandığı Larus Palas, muhteşem bir parti ile tanıtıldı

Larus Palas’ta muhteşem tanıtım

10 Ekim 2013 / emlakwebtv
Gelenekten Geleceğe Cesur Adımlar felsefesiyle özgün ve çağdaş projelere 1989 yılından bu yana imza atan Hakan Kıran’ın Göktürk Kemerburgaz’da “kendi hayalini yatırımcı olarak” hayata geçirdiği Larus Palas Konsepti ışık ve müzik eşliğinde görkemli bir sokak partisi ile tanıtıldı.

Larus Palas açılışına birçok seçkin davetli katıldı
Ünlü Şef Serdar Yalçın’ın yönetimindeki 20 klasik müzik ve opera sanatçısının müzikleriyle açılışı gerçekleşen partide; iş, medya, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bir araya geldi. Görsel bir ışık gösterisinin damga vurduğu geceye aralarında Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, Doğan Yayın Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Vatan Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Mutlu, Yönetmen Sinan Çetin, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık, İpekyol, Mackha ve Twist markalarının sahibi Yalçın Ayaydın, Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Akif Beki’nin de yer aldığı birçok seçkin davetli katıldı.
Gecede, Larus Palas, Larus Loft ve Larus Sokak hayatından canlı yaşam kesitleri de sunuldu.

Larus Sokak, kalitenin buluşma noktası haline gelecek
İnsana değer veren, sanatla iç içe ve kültürel değerlerin ayrıntıda gizlendiği Larus Palas Projesi’nin hem mimarı hem de yatırımcısı olan Mimar Hakan Kıran, Göktürk’e eski palas kültürünü getirecek olan toplam 18 dükkan, özel tasarımlı 60 daire ve 22 küpten projenin yarınlara kalacak çok özel bir yatırım olduğunu kaydetti. Larus Palas’ın karşısında Larus Loft Projesi’ni de çok yakın bir zamanda hayata geçireceklerini açıklayan Hakan Kıran, “Bir yanınızda o doyumsuz palas kültürünü günümüzde yaşatan Larus Palas, bir yanınızda modern hayatın son derece şık bir sembolü haline gelecek Larus Loft olacak. Larus Sokak ise kalitenin buluşma noktası haline gelecek” dedi.

Proje Bilgisi: Larus Palas