LaVie İstanbul'da yılsonu fırsatı için son 10 gün

ANF Proje Ortaklığı tarafından hayata geçirilen LaVie İstanbul projesinde yüzde 0.9 faiz ve hemen tapu imkanı sunan yılın son kampanyası 10 Ocak'a kadar devam edecek.

LaVie İstanbul'da yılsonu fırsatı için son 10 gün

Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand yapı tarafından oluşturulan ANF Proje Ortaklığı tarafından geliştirilen LaVie İstanbul projesinden ev almak isteyenler için hazırlanan kampanya 10 Ocak'a kadar devam edecek. Kampanya kapsamında 217.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler yüzde 0.9 faiz ve hemen tapu imkanıyla sahip olmak mümkün olacak. 

LaVie İstanbul'da yılsonu fırsatı için son 10 gün

LaVie İstanbul'da yılın son fırsatı
LaVie İstanbul projesi yüzde 0.9 faiz oranı ve hemen tapu sahibi olma şansı tanıyan bir kampanya ile yatırımcınının karşısına çıkıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 10 Ocak'a kadar başvuru yapması gerekiyor. 48 metrekareden başlayan ve 120 metrekareye kadar genişleyebilen büyüklüklere sahip LaVie İstanbul projesinin 31 Aralık 2016'da teslim edilmesi hedefleniyor. Projede fiyatlar ise 217.000 TL'den başlıyor.

LaVie İstanbul nerede?
İstanbul Küçükçekmece'de hayata geçirilen LaVie İstanbul, 7 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen 3 bloktan meydana geliyor. Projede 109 daire ve 5 ticari alan yer alırken, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. 4 bin metrekarelik alan üzerinde değişik türde çiçek, peyzaj bitkisi ve ağaçlardan oluşan peyzaj alanlarına ek olarak geniş sosyal alanlara sahip projede, basketbol ve voleybol sahalarının yanı sıra, açık ve kapalı havuzlara da yer veriliyor.

LaVie İstanbul'da yılsonu fırsatı için son 10 gün

 

Sefaköy ve Halkalı'ya komşu bir konumda bulunan LaVie İstanbul, Atatürk Havalimanı'na 5 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Ulaşım akslarına çok yakın bir lokasyonda konumlandırılan LaVie, özel hastane ve üniversitelere de 5-10 dakikalık bir noktada yükseliyor. 

Firma Bilgisi: ANF Proje Ortaklığı
Proje Bilgisi: lavie istanbul