Lazzoni'den 2013’ün masaları

Lazzoni 2013 masa koleksiyonunda maple, ceviz ve füme dokusuna ek olarak lake boya uygulamasıyla da renkfarklı bir tarz yakalıyor

Lazzoni'den 2013’ün masaları

6 Aralık 2012 / emlakwebtv
Lazzoni, cam ve ahşap olmak üzere iki yeni masa tasarımıyla dikkat çekiyor. Kuvarz kumunun işlenerek cama dönüştüğü tasarımda ileri teknoloji kullanarak temperli camları adeta ölümsüzleştirip, parlak siyah lake ile tamamlandı. 2013 koleksiyonunda yer bulan ürünler, keskin hatları ve ışık oyunlarıyla dikkat çekiyor.
15 milimetre kalınlığında siyah özel kesim temperli camdan oluşan üst tabla, her mekâna ve beğeniye uygun olacak şekilde dikdörtgen ve kare kesim olarak üretiliyor. Lazzoni, camın kullanım rahatlığına sahip olmak isteyenlere sehpa ve konsol gibi ürünlerin de, yakın bir zamanda kataloğunda yer verecek. Kullanım kolaylığıyla da dikkat çeken ürünler arasında dışarıdan bakıldığında görünmeyen mekânizmasıyla 6 kişilik bir masa 12 kişiliğe kadar büyüyebilen modeller de dikkat çekiyor. Marka, camın dekoratif yapısı ve parıltısı yerine, ahşabın sıcak dokusu ve dokunuşunu tercih edenlere de farklı seçenekler sunuyor. Marka özel tasarlattığı maple, ceviz ve füme dokusuna ek olarak lake boya uygulamasıyla da renk seçeneğini artırıyor.