Lazzoni Hotel hizmete açıldı

Lazzoni firması, turizm sektörüne ilk yatırımını Sütlüce'deki Lazzoni Hotel ile yaptı. 5 yıldızlı işletmenin yönetimini, Gürhan Sayar ve İsviçreli şef Andreas Erni üstlendi

Lazzoni Hotel hizmete açıldı

Lazzoni firmasının Sütlüce'de hayata geçen ilk turizm yatırımı Lazzoni Hotel'in yönetimini Gürhan Sayar ve İsviçreli şef Andreas Erni üstlendi. Şehir otelciliğine yeni bir soluk kazandırmayı amaçladığını açıklayan Lazzoni Hotel, Swissotel'de başarılı işlere imza atan Gürhan Sayar'ı Genel Müdürlüğe getirdi.

Lazzoni Hotel

Gürhan Sayar kimdir?
Otel işletmeciliği konusunda önemli başarılara sahip Gürhan Sayar, 1996-99 yılları arasında Swiss Hotel Management School’da eğitim alan Sayar, 2006 yılına kadar Swissotel Executive Floor’da supervisor olarak çalıştı. 2006-2009 yılları arasında Swissotel İstanbul’da görev yaptıktan sonra Swissotel Chicago’ya gece müdürü olarak transfer olan Sayar, sırası ile Guest Relations Manager ve Guest Services Manager pozisyonlarına getirildi. Sayar, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın açılış ekibinde de görev aldı.

Mutfakta Andreas Erni'nen sözü geçer
Yurt dışının yanı sıra Türkiye’de de uzun yıllardır adından söz ettiren mönülere ekibiyle imza atan Andreas Erni, tadına doyulmayan lezzetleri Lazzoni Hotel misafirleriyle buluşturmaya başlıyor. İsviçre’nin farklı bölgelerindeki otellerde şeflik yapan Erni, New York Drak Hotel, İsviçre Hilton Grubu, İstanbul Swissotel, Göcek Swissotel, Divan Grubu, Mövenpick Hotel İzmir ve Ankara’da otellerin kuruluşlarından itibaren görev alırken, kariyerinin altın yıllarını şimdi de Lazzoni Hotel’de enfes tatlara imzasını atarak geçirmeye hazırlanıyor.