Le Kule Kartal nerede?

Le Kule Kartal Aydos Ormanı ve Adalar manzarasına sahip, Le Kule Kartal nerede?

Le Kule Kartal nerede?

Le Kule Kartal Oflaz Şirketler Grubu tarafından inşa ediliyor. 7 farklı tipte 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Le Kule Kartal daire büyüklükleri 81 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslimlerin gerçekleştiği Le Kule Kartal projesinin özellikleri de dikkat çekiyor.

Le Kule Kartal projesi Adalar ve Aydos Ormanları manzarasına sahi olmakla beraber, kat bahçelerini konut sahiplerine sunuyor. 7/24 güvenlik imkanının da bulunduğu Le Kule Kartal projesinde çocuk oyun alanları da yer alıyor. Yangın güvenlik önlemleri, duman tahliye sistemleri, 1 adet de acil durumlar için güvenlikli asansörü mevcut olup, Le Kule Kartal satılık daire özelliklerinin detaylarını Le Kule Kartal satış ofisi veriyor.

Le Kule Kartal projesi fiyatları henüz açıklanmamış olup, Le Kule Kartal projesi ödeme planı kapsamında peşinatsız 120 ay taksitlendirme yapılıyor. Yüzde 10 ön satış indirimi sunulan projede yüzde 1 KDV yapılıyor. Le Kule Kartal nerede? 

Le Kule Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Le Kule Kartal projesi Yakacık Aydos Ormanı'na 5 dakika, Kartal Metro İstasyonu'na 2 dakika, Kartal Sahili'ne 5 dakika, Marmaray'a 2 dakika, Kartal Adliye Sarayı'na 3 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi'ne 5 dakika mesafede yer alıyor.

Le Kule Kartal projesi adres bilgileri: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık – Kartal

Le Kule Kartal projesi iletişim bilgileri
Tel: 444 28 78
http://www.lekule.com.tr/