Le Kule Residence

Le Kule Residence Oflaz Şirketler Grubu tarafından hayata geçiriliyor. Le Kule Residence Kartal Aydos Ormanı ve Adalar manzarasına sahip

Le Kule Residence

Le Kule Residence Oflaz Şirketler Grubu tarafından hayata geçiriliyor. Le Kule Residence Kartal Aydos Ormanı ve Adalar manzarasına sahip.1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Le Kule Kartal daire büyüklükleri 81 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor.

Le Kule Residence projesi Adalar ve Aydos Ormanları manzarasına sahip. Kat bahçelerini konut sahiplerine sunuyor. 7/24 güvenlik imkanının da bulunduğu Le Kule Kartal projesinde çocuk oyun alanları da yer alıyor. Yangın güvenlik önlemleri, duman tahliye sistemleri, 1 adet de acil durumlar için güvenlikli asansörü mevcut olup, Le Kule Kartal satılık daire özelliklerinin detaylarını Le Kule Residence satış ofisi veriyor.

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Le Kule Residence projesi Yakacık Aydos Ormanı'na 5 dakika, Kartal Metro İstasyonu'na 2 dakika, Kartal Sahili'ne 5 dakika, Marmaray'a 2 dakika, Kartal Adliye Sarayı'na 3 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi'ne 5 dakika mesafede yer alıyor.

Le Kule Kartal projesi adres bilgileri: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık – Kartal
Le Kule Kartal projesi iletişim bilgileri
Tel: 444 28 78
http://www.lekule.com.tr/