Lekule fiyat listesi

Lekule fiyat listesinde fiyatları 300 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor

Lekule fiyat listesi

Lekule fiyat bilgilerini paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. Kartal'da yer alan Lekule 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Lekule Oflaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Lekule'de daire büyüklükleri 81 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor.

Lekule toplam 132 adet daireden meydana geliyor. 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Lekule teslimleri için 2016 yılı veriliyor. Zemin+18 katlı L şeklindeki A blok, ve 2 katlı B blok şeklinde tasarlanan Lekule'de 3 adet mağaza da bulunuyor.

Lekule satılık daire sahiplerine açık yüzme havuzu, güvenlik, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, otopark, asansör, hidrofor, jeneratör, su deposu, fitness merkezi gibi imkanlar sunuyor.

Lekule fiyat listesi
Lekule fiyat listesinde fiyatları 300 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor.

Lekule nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Oflaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Lekule Kartal Yakacık'ta inşa ediliyor. Lekule Yakacık Aydos Ormanı'na ve Kartal sahile 5 dakika, Kartal Metro İstasyonuna ve Marmaray hattına 2 dakika, Tem Samandıra bağlantısına ve E5 Karayoluna 1 dakika uzaklıkta yükseliyor.

Lekule adres bilgileri: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık–Kartal/İstanbul 

Lekule telefon numarası
444 28 78

"Lekule fiyat listesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Lekule fiyat listesi

Lekule fiyat listesi

Lekule fiyat listesi

Lekule fiyat listesi

Firma Bilgisi: Oflaz Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Lekule