Lekule Kartal projesi

Lekule Kartal projesi Aydos Ormanı ve Adalar manzarasına sahip olup, uygun ödeme seçenekleriyle satışlarına devam ediyor

Lekule Kartal projesi

Lekule Kartal projesi Oflaz Şirketler Grubu tarafından inşa ediliyor. 7 farklı tipte 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Lekule Kartal projesi daire büyüklükleri 81 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslimlerin gerçekleştiği Lekule Kartal projesinin özellikleri de dikkat çekiyor.

Lekule Kartal projesi Adalar ve Aydos Ormanları manzarasına sahi olmakla beraber, kat bahçelerini konut sahiplerine sunuyor. 7/24 güvenlik imkanının da bulunduğu Lekule Kartal projesinde çocuk oyun alanları da yer alıyor. Yangın güvenlik önlemleri, duman tahliye sistemleri, 1 adet de acil durumlar için güvenlikli asansörü mevcut olup, Lekule Kartal satılık daire özelliklerinin detaylarını Lekule Kartal satış ofisi veriyor.

Lekule Kartal projesi fiyatları henüz açıklanmamış olup, Lekule Kartal projesi ödeme planı kapsamında peşinatsız 120 ay taksitlendirme yapılıyor. Yüzde 10 ön satış indirimi sunulan projede yüzde 1 KDV yapılıyor.

Lekule Kartal projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Lekule Kartal projesi Yakacık Aydos Ormanı'na 5 dakika, Kartal Metro İstasyonu'na 2 dakika, Kartal Sahili'ne 5 dakika, Marmaray'a 2 dakika, Kartal Adliye Sarayı'na 3 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi'ne 5 dakika mesafede yer alıyor.

Lekule Kartal projesi adres bilgileri: Çarşı Mahallesi Panorama Sokak No:18 Yakacık – Kartal

Lekule Kartal projesi iletişim bilgileri
Tel: 444 28 78
http://www.lekule.com.tr/

 

"Lekule Kartal projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Lekule Kartal projesi

Lekule Kartal projesi

Lekule Kartal projesi

Lekule Kartal projesi

Proje Bilgisi: Lekule