LEMURIA projesindeki KDV oranı yüzde 1

BTC İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği, 187 daire ve 41 mağazadan oluşan Lemuria projesinde nisan ayında yaşam başlıyor

LEMURIA  projesindeki KDV oranı yüzde 1

29 Mart 2013 / emlakwebtv
BTC İnşaat’ın, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nda "Yaşam İçin Her Şey" sloganı ile hayata geçirdiği LEMURIA projesi  187 daire ve 41 mağazadan oluşuyor. Anahtar ve tapu teslimleri hazırlıkları için tatlı heyecanın başladığı LEMURIA’da yaşama başlama tarihi ise, Nisan 2013.
1 + 1 den 3 + 1’e kadar alternatif daire  tipleriyle, 6 ve 7 katlı 8 bloktan oluşuyor. 6.000 metrekare alan üzerinde yapılan LEMURIA konsept alanlarıyla birlikte gelecekte  "iyi ki buradayım" dedirtecek.

Esenyurt’ta inşa edilen LEMURIA her türlü ihtiyaca cevap veren detaylar ince bir zevkle sizin için tasarlandı. Günümüz inşaatlarında yok olan balkon keyfini tüm dairelerinde yaşayacağınız LEMURIA, girişten itibaren insanı büyüleyen tasarım ve ailece barbekü keyfini de yaşayabileceğiniz teras bahçesiyle sizi hayallerinizle buluştururken,  aklınıza gelebilecek her konforu da sunuyor.  Kapalı havuzu, jakuzisi, saunası, buhar odası, Türk hamamı ve fitness salonu sizin günün yorgunluğunu atmanızı sağlarken, çocuklarınızda çocuk kulübü ve oyun parkında gönüllerince eğlenecekler. Süs havuzları ve kamelyada keyifli saatler geçirirken, eğlenceli ve eğitici Teleskop Gözlem Köşesi ise sizin ve çocuklar için düşünülmüş diğer değişik bir aktivite olacak.

Güven içinde aileniz ile birlikte yaşamak, yaşadığınız evinizin en önemli özelliğidir. Deprem algılama ve otomasyon sistemi, pay ölçer, dijital meteoroloji sistemi de LEMURIA’nın size sunduğu güvenliğiniz için ince detaylardan sadece birkaçı. Kapalı otopark ve görüntülü diafon ve 24 saat sağlanan güvenlikle koruma altındasınız.

Lemuria projesi hakkında detaylı bilgi için www.lemuria.com.tr     0212 620 11 11
       
BTC İnşaat’ın sahipleri olan iki girişimci kardeş Celal ve Cemil Yüksekdağ İnşaat sektörüne girdiklerinde başlangıçta çeşitli taahhüt işleri yaparak ilerlediler. İlk markalı konut projesinin temelini iki yıl önce atan BTC İnşaat, İstanbul Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı’nda LEMURIA  projesini hayata geçirdi. 187 daire ve 41 mağazadan oluşan bu projenin %95’ i tamamlanmış durumda.  20 milyon TL’lik yatırımla inşa ettikleri projeyi 2013’ün Nisan ayında sahiplerine teslim edecekler. BTC İnşaat’ın devam eden taahhüt işlerinin tutarı 85 milyon TL’yi buluyor. 2013 yılının 3.çeyreğinde iki yeni konut projesinin temelini atmayı planlayan şirket,  önümüzdeki 5 yıl içinde konut sektöründe daha büyük yatırımlar yaparak sektörün önemli ve kalıcı oyuncuları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Proje Bilgisi: Lemuria