Lenistanbul fiyatları 208 bin TL'den başlıyor

Lens Yapı güvencesi ile Kurtköy'de hayata geçirilen Lensistanbul fiyatları 208 bin TL'den başlıyor

Lenistanbul fiyatları 208 bin TL'den başlıyor

Lens Yapı güvencesi ile Kurtköy'de hayata geçirilen Lensistanbul fiyatları 208 bin TL'den başlıyor. World Atlantis AVM'ye komşu konumda yükselecek olan proje Sabiha Gökçen Havalimanı'nın da yanında konumlanıyor. 

2018 yılı Haziran ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Lensistanbul projesi, mimari özellikleri ve yatırım potansiyeli ile dikkat çekiyor. 

33 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Lensistanbul Kurtköy toplam 1162 adet daire ve dükkandan meydana geliyor. 1+0'dan 4+1'e kadar değişen büyüklüklerde dairelerin yer aldığı projede daire büyüklükleri 45 metrekare ila 150 metrekare arasında değişiyor. 

Lensistanbul fiyatları

Lensistanbul fiyatları ise 208 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede peşin alımlarda yüzde 8 indirim uygulanıyor. Banka kredisi ile satışlarda ise 120 aya 0.70 taksit imkanı bulunuyor. Projede aynı zamanda yarısı peşin, gerisi teslimde ödeme planı da sunuluyor. Ayrıca Lens Yapı bünyesinde yüzde 15 peşinat 60 ay, yüzde 50 peşinat 36 ay, yüzde 65 peşinat 48 ay vade farksız taksitlendirme de yapılıyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

5 blok olarak tasarlanan Kurtköy Lensistanbul projesinin sosyal imkanları arasında ise çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Lens Yapı
Proje Bilgisi: Lensistanbul