Lensistanbul'da lansman öncesi satışlar başladı

Lens Yapı imzası ile Kurtköy'de hayat bulan Lentistanbul'da lansman öncesi satışlar başladı

Lensistanbul'da lansman öncesi satışlar başladı

Lens Yapı imzası ile Kurtköy'de hayat bulan Lentistanbul'da lansman öncesi satışlar başladı. Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Ortadoğu Grup ve Renium Yapı'nın bir araya gelmesi ile oluşan Lens Yapı, yeni projesini Kurtköy'de hayata geçirecek. 

Proje için bir süredir yenievimburadaolacak.com sitesi üzerinden ön talep toplanıyor. Lansman öncesi satışların başladığı Lensistanbul projesinin Eylül ayının sonunda lansmana çıkması bekleniyor. 

33 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Lensistanbul projesi toplam 1162 adet daireden oluşacak. Projede dairelerin yanı sıra ticari ünitelere de yer verilecek. 5 blok halinde tasarlanan projede 85 adet ticari ünite yer alıyor. 

2018 yılı Haziran ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Lensistanbul projesinde konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Lensistanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Lensistanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kameralı güvenlik, güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. Projenin Eylül ayı sonunda lansmana çıkması bekleniyor. Lens Yapı imzası ile hayat bulan projede lansman öncesi fiyat avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Lens Yapı
Proje Bilgisi: Lensistanbul