Levent İnn fiyatları! 4 bin dolar!

Ünal İnşaat projesi Levent İnn lansmana özel fiyatları açıklandı

Levent İnn fiyatları! 4 bin dolar!

18 Mart 2014 / Emlakwebtv
Ünal İnşaat tarafından hayata geçirilen Levent İnn projesi 200 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor. 5 blokta toplam 650 konutun yer aldığı İnn Levent projesinde ayrıca ofisler de bulunuyor. Levent İnn projesinde konut ve ofis sahibi olanlara toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, oyun odası, cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, spa, kapalı yüzme havuzu, sauna, çok amaçlı salon, kapalı otopark, özel güvenlik hizmetleri sunuluyor.

17 katlı tek blok şeklinde tasarlanan İnn Levent satılık daire büyüklükleri şöyle: 1+1 konutlar 48 metrekare ve 68 metrekare, 2+1 konutlar 69 metrekare ve 89 metrekare. İnn Levent teslim tarihi olarak bu yıl sonu verilirken, Levent İnn fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Levent İnn fiyatları buna göre 4 bin dolardan başlıyor.

Levent İnn nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında Ünal İnşaat tarafından Levent’te hayata geçirilen İnn Levent projesi, ekfen Tower ve Levent Loft projelerinin arkasında yer alıyor. Levent İnn projesi aynı zamanda Kanyon'a 100 metre, Büyükdere Caddesi'ne 200 metre uzaklıkta bulunuyor.

Levent İnn iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 679 58 58
Web: www.unalinsaat.com.tr