Levent’te lansman fiyatına satış

Uluslararası mimarlık etkinliği WAF’da (Dünya Mimarlık Festivali) finale kalan İstanbul INN Levent projesinde yıkım başlarken, lansman fiyatları ile satışlar da başladı

Levent’te lansman fiyatına satış

11 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Levent'te, Ünal İnşaat – Özler İnşaat ortaklığında inşa edilen İstanbul INN Levent projesinde metrekare fiyatları 4 bin ile 5 bin dolar arasında değişiyor. Tekfen Tower ve Levent Loft projelerinin hemen arkasında, Kanyon'a 350 metre ile en yakın konumda yer alan İstanbul INN Levent, Büyükdere Caddesi'ne ise 200 metre uzaklıkta bulunuyor. İlk bloğun teslim tarihi için 15 ay ön görülen ve 200 milyon dolar hacimli olan İstanbul INN Levent projesi; 15 katlı tek blokta 135 konut & ofisten ve 5 blokta toplam 650 konut & ofisten oluşuyor. Bloklar da İlk 3 kat ofis olarak dizayn edildi. 2. ve 14. Kat arasında konutlar bulunuyor. 

Zengin sosyal alanlarıyla da adından söz ettiren İstanbul INN Levent projesinde; toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, playstation oyun odası , cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, spa, kapalı yüzme havuzu, buhar odası , sauna, spor odası, çok amaçlı salon, meditasyon odası, misafir odası, depo  ve mini depo, kapalı otopark, özel güvenlik gibi hizmetler sunuluyor.