Life in Vera son durum

Hemen teslim edilen Life in Vera satılık 3+1 daire tipleri de tükendi

Life in Vera son durum

Live in Vera 1.056 adet daireden meydana geliyor. 1+0, 1+1, 2+1 daire tiplerinin bulunduğu Life in Vera’da daire büyüklükleri 39 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor. Esenyurt’ta yer alan Live in Vera apart otel, rezidans, AVM ve dairelerden oluşuyor.

Life in Vera fiyatları 200 bin TL’den başlıyor. Life in Vera kiralık daire fiyatları da 750 TL’den alıcı buluyor. Life in Vera konut sahiplerine Fin hamamı, Türk hamamı, market, sauna, SPA, AVM, futbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, basketbol sahası, açık ve kapalı otopark, çarşı, kreş, güvenlik, voleybol sahası gibi hizmetler sunuyor.

Life in Vera son durum
Life in Vera B ve C blokların satışları tamamlandı. Hemen teslim edilen Life in Vera satılık 3+1 daire tipleri de tükendi. A Bloktaki satışların devam ettiği Life in Vera projesinin yüksek prim yapması bekleniyor.

Life in Vera nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Life in Vera Esenyurt’ta yükseliyor. Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Tüyap fuar merkezine 7 dakika, metrobüse 2 dakika, 3. köprü ve 3. havalimanına ise 15 dakika mesafede yükselen Life in Vera projesi Namık Kemal Mahallesi’nde konumlandırılıyor.

Life in Vera adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No: 37/3 Esenyurt, İstanbul

Firma Bilgisi: Vera Group
Proje Bilgisi: Life In Vera