Life İn Vera tam da jetgiller sevenlere göre

Life in Vera’dan ev alanlar George Jetgil ve Jane Jetgil gibi akıllı bir evde yaşamaya hazır olun

Life İn Vera tam da jetgiller sevenlere göre

28 Aralık 2012 / emlakwebtv
Çocukluğumuzda izleyip de, “Acaba gelecekte böyle evler olacak mı?” diye merak ederdik. Life in Vera tam da böyle akıllı evlerle çocukluk hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyor.
Life in Vera ile Esenyurt yepyeni bir yaşam alanına kavuşuyor. Merkezi konumu, kaliteli yapısı dışında özel olarak tasarlanan sistemi ile Life in Vera’da yaşama dair herşeyin çözümü parmaklarınızın ucunda olacak. Yoğun çalışma hayatı içinde ev yaşantısında da mükemmeliyeti arayanlar için geliştirilen akıllı ev sistemleri; ailenize ve size keyifli bir yaşam sunuyor.
Eşiniz ile akşam sinemaya veya yemeğe gitmek istediğinizde tek tuş ile önce rezervasyonunuzu yapıyor sonrasında da çocuğunuzu bırakabileceğiniz bir bakıcıya ulaşıyorsunuz.
Canınız hem evde oturup hem de tavla mı oynamak istedi? Tek tuşla hangi komşularınız ile tavla oynayabileceğinizi hatta turnuva düzenleyebileceğinizi görebiliyor; komşularınızı görüntülü sistem ile evinize davet edebiliyorsunuz.
Kızınızın veya oğlunuzun okulda toplantısı olduğu için; eşinizin kıyafetlerini kuru temizleme firmasına götürmeye vaktiniz mi yok? Tek tuş ile kuru temizleme firmasını çağırıyorsunuz, ürünü teslim edip; siz çocuğunuzun toplantısında diğer veliler ile kahve içerken eşinizin kıyafetleri, evinize tekrar bırakılıyor.  
Life İn Vera yaşama değer katan akıllı ev sistemi ile araç kiralama, doktor servisi, catering, kargo, güncel döviz bilgileri, site içerisinde ve çevredeki sosyal tesisler için randevu alma, çilingir, temizlik, ilaçlama hizmetleri gibi hayatınızı kolaylaştıracak daha birçok fonksiyonu bir araya getiriyor.
Detaylı bilgi için www.lifeinvera.com.tr

Proje Bilgisi: Life In Vera