Liman Park Evleri teslim tarihi!

Yenilikçi anlayışın eseri olan Eskişehir’ de yer alan Liman Park Evleri Zafer Group şirketinin kalitesi ve özgünlüğü ile ortaya çıkarılmaktadır

Liman Park Evleri teslim tarihi!

Yenilikçi anlayışın eseri olan Eskişehir' de yer alan Liman Park Evleri Zafer Group şirketinin kalitesi ve özgünlüğü ile ortaya çıkarılmaktadır. En yeni ve en kaliteli evleri ile hazırlanan konsept hayatın aynası olarak görülmektedir. Çoğu insanın hayallerini kurduğu yaşam biçimini bulacağı Liman Park Evleri ile hayatınıza yeniden yön vermektesiniz.
3+1 ev seçenekleri ile ailenizi bir arada tutacağınız sıcak bir yuva olacak Liman Park Evleri 147 m2 ile 174 m2 arasında değişmektedir. 3+1 evlerin kira bedeli 1.000 TL olarak düşünülmektedir.

Liman Park Evleri teslim tarihi
Liman Park Evleri teslim tarihi Mayıs 2015'tir.

Liman Park Evleri fiyatları
350.000 TL ile 450.000 TL arasında daire fiyatları değişmektedir. Üç katlı Liman Park evleri tek blok içerisinde 18 daire bulunmaktadır.

Liman Park Evleri özellikleri
Girişte yirmi dört saat alarm ve güvenlik bulunmakta, görüntülü giriş sisteminin her site de yer almasının yanı sıra şifreli olması da ilgi çekmektedir. Ortak olarak kullanılacak internet sistemi insanların işini kolaylaştırmaktadır. Salon da otomatik panjur sistemi hava şartlarının değişimi açısında önemli olmaktadır. Yatak odalarında ki duvar üniteleri tasarım harikası ürünler ile tamamlanmaktadır. Mutfakta VIESSMAN kombi yer almaktadır. Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı daireler de kalitenin ve işçiliğin konuştuğu görülmektedir. A tipi, B tipi ve C tipi olarak ayrılan daireler ailenizin konforu ve rahatlığı için yenilikçi bakış açısı ile huzurunuzun temeli olmaktadır.

Liman Park Evleri adres ve iletişim bilgileri
Batıkent Mh. Liman Cd. No: 21 Tepebaşı / Eskişehir
Tel: 0222 335 7 335
Gsm: 0542 622 12 32

 

Proje Bilgisi: Liman Park Evleri