Liv Büyükçekmece fiyatları 396 bin TL'den başlıyor

İstanbul Büyükçekmece'de yükselen Liv Büyükçekmece fiyatları 396 bin TL'den başlıyor

Liv Büyükçekmece fiyatları 396 bin TL'den başlıyor

İstanbul Büyükçekmece'de yükselen Liv Büyükçekmece fiyatları 396 bin TL'den başlıyor. Liv Yapı güvencesi ile hayata geçirilen projede az katlı mimari hakim. 

Aile konsepti ile dikkat çeken Liv Büyükçekmece projesinde açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası ve kapalı otopark gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu Liv Büyükçekmece fiyatları 396 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiyor. Projede banka kredisinin yanı sıra firma bünyesinde 30 aya kadar vade yapılabiliyor. 

Liv Yapı imzası taşıyan Liv Büyükçekmece projesi 9 blokta toplam 98 adet daireden oluşuyor. 9 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan projede 2+1, 3+1 ve 5+2 tipinde dairelere yer veriliyor. Liv Büyükçekmece'de daire alanları ise 100 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. 

2017 yılının Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Liv Büyükçekmece, Büyükçekmece Fatih Mahallesi'nde yükseliyor. Proje, E-5 bağlantı yoluna 300 metre, sahil yoluna ise 700 metre mesafede yer alıyor. Aynı zamanda metrobüse 4 kilometre, Atirus AVM'ye ise 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.  

İki etaptan oluşan projenin ilk etabında 6, ikinci etabında ise 3 blok bulunuyor. Oturum amaçlı tercih edilen Liv Büyükçekmece'de bloklar 4 katlı olarak tasarlanıyor. Deniz manzarasına hakim bir konumda inşa edilen projede 1+1 dairelere yer verilmedi. Liv Büyükçekmece projesinde satışlar ise devam ediyor. 

Firma Bilgisi: liv yapı
Proje Bilgisi: Liv Büyükçekmece