Liv Büyükçekmece Projesi!

Liv Büyükçekmece projesi Liv Yapı imzası ile İstanbul Büyükçekmece'de hayat buluyor

Liv Büyükçekmece Projesi!

Liv Yapı imzası ile İstanbul Büyükçekmece'de yükselen Liv Büyükçekmece projesi'nde deniz manzarasına sahip evler sahiplerini bekliyor. 1+1 daire tiplerine yer verilmeyen projede 2+1, 3+1 ve 5+2 konut tipleri bulunuyor. Liv Büyükçekmece teslim tarihi olarak 2017 yılı Ocak ayı planlanıyor. 

İki etapta 9 blokta 98 adet daireden meydana gelen Liv Büyükçekmece projesi 9 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yayılıyor. Projenin ilk etabında 6 bloğa, ikinci etabında ise 3 bloğa yer veriliyor. Liv Büyükçekmece satılık daire alanları ise 110 metrekare ila 270 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Liv Büyükçekmece Projesi!

Liv Büyükçekmece projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, deniz manzarası ve kapalı otopark mevcut. Aile konsepti ile dikkat çeken projede sosyal tesis ve havuz ikinci etapta yapılacak. 

Az katlı mimariden oluşan projede bloklar 4 katlı olarak tasarlanıyor. Projede dairelerde banka kredisi kullanılabildiği gibi firma bün yesinde de 30 aya kadar vade yapılabiliyor. Liv Büyükçekmece fiyatları 396 bin TL ila 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Liv Büyükçekmece Projesi!

İstanbul Büyükçekmece Fatih Mahallesi'nde yükselen Liv Büyükçekmece projesi E-5 bağlantı yoluna 300 metre, sahil yoluna ise 700 metre mesafede yükseliyor. Proje aynı zamanda metrobüse 4, Marmara Park AVM'ye 6, Atirus AVM'ye ise 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Firma Bilgisi: liv yapı
Proje Bilgisi: Liv Büyükçekmece