Liv Büyükçekmece teslimleri Ocak 2017'de!

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa edilen Liv Büyükçekmece anahtar teslimleri Ocak 2017'de başlayacak

Liv Büyükçekmece teslimleri Ocak 2017'de!

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de inşa edilen Liv Büyükçekmece anahtar teslimleri Ocak 2017'de başlayacak. Liv Yapı tarafından hayata geçirilen proje iki etaptan oluşuyor. 

Büyükçekmece Fatih Mahallesi'nde yükselen Liv Büyükçekmece projesi az katlı mimarisi ve aile konsepti ile dikkat çekiyor. Proje konumu ile oldukça avantajlı. Liv Büyükçekmece, metrobüse 4 kilometre, E-5 bağlantı yoluna 300 metre ve sahil yoluna 700 metre mesafede yükseliyor. 

Ev sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği projede aynı zamanda firma bünyesinde 30 aya kadar vade yapılıyor. Liv Büyükçekmece fiyatları ise 396 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 2+1 daire fiyatları 396 bin TL'den, 3+1 daire fiyatları ise 440 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Liv Büyükçekmece teslimleri Ocak 2017'de!

Projede bloklar 4 katlı olarak yükseliyor. 9 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan proje toplam 98 adet daireden oluşuyor. Liv Büyükçekmece'de 2+1, 3+1 ve 5+2 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire alanları ise 100 metrekare ila 270 metrekare arasında tasarlanıyor. 

2017 yılının Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Liv Büyükçekmece projesinin sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, sauna, deniz manzarası, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi bulunuyor. Liv Büyükçekmece'de sosyal tesis ve havuz projenin ikinci etabında yer alacak. 

Deniz manzarasına hakim bir konumda yükselen Liv Büyükçekmece Liv Yapı imzası taşıyor. Oturum amaçlı ev arayanların tercih ettiği Liv Büyükçekmece projesinde ilk etap teslimleribir  yıl sonra yapılacak. 

Firma Bilgisi: liv yapı
Proje Bilgisi: Liv Büyükçekmece