Liv Marmara projesinde ön talep fırsatları başladı

Liv Yapı'nın Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'nde hayata geçirdiği Liv Marmara projesinde ön talep fırsatları başladı

Liv Marmara projesinde ön talep fırsatları başladı

Liv Yapı'nın Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'nde hayata geçirdiği Liv Marmara projesinde ön talep fırsatları başladı. Hafriyat aşamasındaki proje E-5'e 3 dakika, TEM Otoyolu'na 8 dakika, Torium, Marmara Park ve Koçtaş'a 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi beklenen Liv Marmara yatırım açısından oldukça avantajlı bir proje. Daire ve dükkanların yer alacağı projede toplam 495 adet daireye yer veriliyor. Proje 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

Birbirine entegre 3 bloktan meydana gelen Beylikdüzü Liv Marmara projesinde konutların yanı sıra 44 adet ticari ünite bulunuyor. Tamamı 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan projede 7 farklı 2+1 daire bulunuyor. Projede daire büyüklükleri ise 60 metrekare ila 133 metrekare arasında değişiyor. 

Lansman öncesi avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinde bilgi formu doldurup, satış ofisi ile iletişime geçebilirler. Liv Marmara projesinin sosyal olanakları arasında deniz manzarası, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. Liv Marmara fiyatları ve ödeme seçeneklerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: liv yapı
Proje Bilgisi: Liv Marmara