Liva İstanbul fiyatlar

Liva İstanbul fiyatlar günde 33 TL’ye ev sahibi olma imkanı sunuyor

Liva İstanbul fiyatlar

emlakwebtv
Gayrimenkul sektöründe 40. yılına girmeye hazırlanan Sinpaş Yapı, TEM bağlantı yolları, yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile İstanbul’un hem kalkınma hem de ulaşım anlamında değer kazanacak bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’de yükselen Liva projesinde ses getiren yeni bir kampanyaya imza atıyor. Liva Turkuaz, günde sadece 33 TL’ye, üstelik hemen teslim avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Türkiye’de ilk defa, 240 ay vadeyle satışa sunulan Liva Turkuaz projesi, konut sahibi olmak isteyenleri bütçesini zorlamadan hayallerindeki evle buluşturuyor.

Liva İstanbul fiyatlar günde 33 tl’den başlıyor
Liva İstanbul’da Mart 2014 tarihinde teslimlerin olacağı öğrenilirken, 1+1 daire tiplerinde günde 33 tl’den, 2+1 daire tiplerinde günde 61 tl’den ve 3+1 daire tiplerinde günde 78 tl’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatını sunuluyor. (Liva İstanbul) Birinci etap 349 ve (Liva Turkuaz) 2. etap konut sayısı 474 olan konutlarda metrekaresi 53 ile 214 arasında değişiyor.

Peyzajıyla da fark yaratıyor
Liva sakinleri, projenin ortasındaki biyolojik gölet üzerinde konumlanan farklı temalara sahip adalar ve kış bahçelerinde yaz-kış açık havada oturmanın keyfine varırken, göl kıyısında keyifli yürüyüşler de gerçekleştirebilecekler. Toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan ve 4.700 metrekarelik biyolojik göletin yer aldığı Liva, yüzlerce bitki ve onlarca ağaç türüyle her mevsim doğanın en güzel renklerine ev sahipliği yapacak.

Liva İstanbul hakkında detaylı bilgi için: www.sinpasliva.com.tr