LMG Global Coldwell Banker'le iş birliğine gidiyor

Türkiye'ye yönelik Körfez yatırım potansiyelini değerlendiren danışmanlık şirketi LMG Global, Coldwell Banker ile işbirliği kararı aldı

LMG Global Coldwell Banker'le iş birliğine gidiyor

Dubai merkezli danışmanlık şirketi LMG Global, Coldwell Banker ile işbirliğine gitti. Yapılan işbirliği ile Araplar tarafından yoğun olarak tercih edilen Esenyur, Bahçeşehir ve Beylikdüzü bölgesindeki gayrimenkul ve ticari yatırımlar LMG Global ve Coldwell Banker ortaklığıyla satışa sunulacak. 

LMG Global-Coldwell Banker işbirliği
Yapılan işbirliğini değerlendiren LMG Global DWC Ceo'su Gökhan İlgar her iki kuruma da yaraşır bir imza atıldığını vurgulayarak, anlaşma ile birlikte Türkiye'ye yönelik yabancı yatırımcı ilgisi üzerine yeni emlak projeleri geliştirme fırsatı bulacaklarını söyledi. İlgar, Arap ve Körfez Körfez sermayesinin Türkiye'ye olan ilgisinin 2016 yılında da devam edeceğini ve çok güçlü yatırımlar beklediklerini de vurgulayarak:

"Türkiye pazarı Arap ve Körfez Sermayesi için cazibesini koruyor. Seçimden sonra daha umut veren Türkiye, yatırım tercihlerinde bir adım öne çıktı. LMG Global olarak dünya gayrimenkul pazarının en cazip yatırım merkezlerinden biri olan Türkiye’nin kapılarını sadece Dubai'ye değil Körfez ülkelerine de sonuna kadar açıyoruz”  ifadelerini kullandı.

2016 hedefi: 1 milyar dolar
Arap ülkelerinden Türkiye'ye yönelik alımların önemli bir döviz artısı sunacağını ve LMG Global olarak hedeflerinin ülkeye 2016 yılı içerisinde 1 milyar dolarlık katkı sağlamak olduğunu da belirten İlgar:

"Türkiye kapılarını yalnızca Dubai'ye değil, Körfez ülkelerine de sonuna kadar açıyor..." dedi.