Loda Mobilya'da yüzde 25 indirim kampanyası

Loda Mobilya'nın Tüm ürün gruplarında geçerli yüzde 25 indirim fırsatı Loda mağazalarında kullanıcılarını bekliyor

Loda Mobilya'da yüzde 25 indirim kampanyası

Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada çizgi üstü konseptler oluşturan Loda Mobilya; modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir modelleriyle, 30 Eylül’e kadar devam edecek yüzde 25 indirim kampanyası sunuyor.

Doğal ve natural malzemeler, iddialı tasarımlar ve yeni bakış açılarının birleşiminden oluşan benzersizlikle tüm ürün gruplarında geçerli olacak indirim fırsatları Loda kullanıcılarını bekliyor… 

Loda Mobilya'da yüzde 25 indirim kampanyası

“Mutluluğa hizmet eden tasarımlar”

Tasarımın kalbi konumunda olan İstanbul’da yenilikçi vizyonu ve özgün çizgisiyle üretim yapan Loda Mobilya, yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Loda Mobilya koleksiyonlarında, günümüzün modern ve minimal tasarım yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumluyor. 

Loda Mobilya'da yüzde 25 indirim kampanyası

“Tasarımlarında doğadan ilham alan Loda, huzurlu ve dingin yaşam alanları vaat ediyor”

Masif ahşap kaplamaların, natürel cilalarla ve doğal renklerle kullanıldığı Loda koleksiyonlarında, canlı renklerin yanı sıra, soft, pastel ve natürel tonları da görmek mümkün. Doğanın renklerini içeren yaprak yeşili ve toprak renklerinin göze çarptığı modeller, doğaya duyulan özlemi evlere taşıyor. Modern çizgisi ile Loda, modüler ve konsept mobilyalarıyla zamanın yeniliklerini tam olarak yansıtıyor. 

Siz de Loda’nın sunmuş olduğu yüzde 25 indirim kampanyası fırsatını kaçırmayın…

Firma Bilgisi: Loda Mobilya