Loda Mobilya'dan metal ve ahşabın uyumu

Loda Mobilya Daytona Yemek Odası ile metal ve ahşabın uyumunu bir arada sunuluyor

Loda Mobilya'dan metal ve ahşabın uyumu

Loda Mobilya Daytona Yemek Odası ile metal ve ahşabın uyumunu bir arada sunuluyor. Loda Mobilya'nın modern ve minimal yaklaşımları Daytona Yemek Odası'nın kendine has stiliyle yorumlamasıyla ortaya çıkıyor. 

Metal ve ahşabın mükemmel uyumu 

Loda Mobilya Daytona serisinin alamet - i fabrikası Loda Mobilya Daytona Konsol , 4 kapaklı tasarımı ile öne çıkıyor. Metal detaylar, konsolu daha özel kılıyor. Orta kapaklarda kullanılan metal kulplar, ayaklar ile muhteşem bir uyum sergiliyor. Aynı zamanda masa ayağında kullanılan özel kesim tasarım ise bir masa ne kadar farklı tasarlanabilir sorusuna yanıt veriyor. 

 

Loda Mobilya'dan metal ve ahşabın uyumu

 

Standartların altında kalmayan sandalye ve bench modelleri

Daytona Sandalye de serinin tasarım standartlarının altında kalmıyor. Sırt tasarımındaki hoş detay sandalyeyi sadece şık değil, aynı zamanda çok da konforlu kılıyor. Alternatif olarak sarı rengin de kullanıldığı sandalye tasarımında ise ayak kısmında tercih edilen kapalı profil tasarımı ve kaplamada kullanılan kumaş rengi karar vermekte zorlanmanıza neden olabiliyor . Loda Mobilya Daytona Yemek Odası’ nı dilediğiniz Loda bench modelleriyle de tamamlayabilirsiniz. 

 

Loda Mobilya'dan metal ve ahşabın uyumu

 

Sadeliğe hareket katan kesim Daytona'da 

Yemek odası dışında salonunuzda rahatlıkla kullanılabileceğiniz Loda Mobilya Daytona Sehpa modeli de, freze ceviz kaplaması ve metal ayakları ile dikkat çeken bir tasarım olarak beğeniye sunuluyor. Sade tasarımına hareket katan tabla kesimiyle Daytona serisi ; eviniz için aradığınız farklı tasarımın ta kendisi olarak Loda mağazalarında sizleri bekliyor. 

Firma Bilgisi: Loda Mobilya