Loft Dragos'la yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor

Erguvan İnşaat- Demirbaş Yapı Ortaklığı’nın mavi ve yeşil manzaralı Loft Dragos projesi satışa çıktı

21 Nisan 2014 / Emlakwebtv / Haber:Havva Babaoğlu - Kamera:Ali Budak
Daha önce Kurtköy bölgesinde WBahçe ve WRoof adlı konut projelerini hayata geçiren Erguvan İnşaat Demirbaş Yapı Ortaklığı’nın, üçüncü projesi Loft Dragos satışa çıktı.

2016 yılının mayıs ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Loft Dragos projesi, 100 konut ve alanları 350 metrekare olan 1 ticari birimden meydana geliyor.

4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 15 bin metrekare inşaat alanına sahip proje; alanları 74 metrekare olan değişik tiplerde 1+1’ler, alanları 109 ile 123 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve alanları 150 metrekare olan 3+1 konut tiplerinden oluşuyor. Projedeki konutlarda alanları 13 ila 18 metrekare arasında değişen geniş balkonlar yer alıyor. 55 metre boyunda 18 katlı tek bloktan meydana gelen projede, konutların tavan yüksekliği 3 metre olarak tasarlanıyor. 

Proje ile ilgili tüm detayları Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş ve Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı Emlakwebtv’ye anlattı.

Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş, “Dragos son dönemde yıldızı parlayan bölgeler arasında yer alıyor. Kentsel dönüşüm bölgelerinden en şanslı olanlarından birisi. Diğer bölgelerde 3 emsal 4 emsal varken burada 1.75 ve 2.25 civarından emsal. Bu da yoğunluğun az olmasına neden oluyor” diye konuştu.

Metrekaresi 4 bin 500 TL’den başlıyor
Projedeki fiyat politikasıyla ilgili bilgi veren Maraşlı, şu an için metrekare ortalama satış fiyatının 4 bin 500 TL olduğunu belirterek, “Bu rakam lansman özel olduğu için kısa bir zaman sonra değişecektir” diye konuştu.

 

"Loft Dragos'la yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Loft Dragos'la yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor

Loft Dragos'la yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor

Loft Dragos'la yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor

Loft Dragos'la yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor

Proje Bilgisi: Loft Dragos