Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı

Erguvan İnşaat- Demirbaş Yapı Ortaklığı, Loft Dragos projesinden konut alıp, 3 ay içerisinde evini kiraya veremeyen yatırımcıların 12 aylık kirasını karşılıyor

Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı

2 Haziran 2014 / emlakwebtv
WBahçe ve WRoof adlı konut projelerini hayata geçiren Erguvan İnşaat Demirbaş Yapı Ortaklığı’nın üçüncü projesi Loft Dragos’ta satışların yüzde 20’si tamamlandı. 25 milyon TL yatırımla Dragos’ta hayata geçirilen projede alanları 74 metrekare olan 1+1’ler 300 bin TL ila 400 bin TL arasında; alanları 109 ila 123 metrekare olan 2+1’ler 468 bin TL ila 715 bin TL arasında; alanları 150 metrekare olan 3+1’ler ise 708 bin TL ila 931 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Firma bünyesinde uygulanan kampanya kapsamında yüzde 30 peşinat verilerek 24 ay sıfır faizle vade yapılabiliyor. Banka kredisi kullanmak isteyen müşteriler ise yüzde 25 peşinat ödeyerek, yüzde 0.98 faiz oranıyla 120 aya varan vadelerle konut sahibi olabiliyor.

Erguvan İnşaat Demirbaş Yapı Ortaklığı, Loft Dragos’ta başlayan ‘kira garantili’ kampanya kapsamında, projeden konut alan yatırımcının evini üç ay boyunca kiraya verememesi durumunda yatırımcının 12 aylık kirasını karşılıyor. Projede kira garantili sisteme göre 1+1’ler 1500 TL ila 1650 TL arasında, 2+1’ler 1850 TL ila 2350 TL arasında, 3+1’ler ise 3000 TL ila 3250 TL arasında değişen fiyatlarla kiralanabiliyor.

2016 yılının mayıs ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Loft Dragos projesi, 100 konut ve alanları 350 metrekare olan 1 ticari birimden meydana geliyor. 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 15 bin metrekare inşaat alanına sahip proje; alanları 74 metrekare olan değişik tiplerde 1+1’ler, alanları 109 ile 123 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve alanları 150 metrekare olan 3+1 konut tiplerinden oluşuyor. Projedeki konutlarda alanları 13 ila 18 metrekare arasında değişen geniş balkonlar yer alıyor. 55 metre boyunda 18 katlı tek bloktan meydana gelen projede, konutların tavan yüksekliği 3 metre olarak tasarlanıyor.

Mavi ve yeşilin kesiştiği bir konumda; sahil yolu, minibüs yolu, metro durağı, D-100 ve deniz otobüsü hatlarının ortasında yükselecek Loft Dragos’ta; kapalı yüzme havuzu, fitness center, business center, sauna, çok amaçlı spor alanı, çok amaçlı kapalı salon, concierge ve hizmet alanı bulunuyor.  Tüm cepheleri deniz manzarasından pay alabilecek şekilde tasarlanan Loft Dragos’ta kat yerleşimleri yapılırken, çekirdek ve geniş ailelerin rahatlıkla bir arada yaşayabilmelerine, güvenlik ve güneş ışığından faydalanma sürelerinin maksimumda olmasına dikkat edildi. Sade tasarımı ve gösterişli dış cephesiyle bölgede farklı bir hava estireceğine inanılan projenin mimarı tasarımı Aykut Akın tarafından yapıldı.

Projenin 1 yıl gibi bir süre içerisinde satılacağını öngören Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş, firma bünyesinde yaptıkları kampanyanın büyük ilgi gördüğünü söyledi.  Sağladıkları kiralama garantisi ile bölgeye ve projeye duydukları güveni ortaya koyduklarını belirten Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı ise yatırımcılarına kazandıracak adımlar atmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

 

 

"Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı

Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı

Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı

Loft Dragos’ta kira garantili dönem başladı

Proje Bilgisi: Loft Dragos