Loft Dragos’ta 2+1 daire fiyatları 499 bin TL’den başlıyor!

Maltepe Dragos’ta hayat bulan Loft Dragos projesinde 2+1 dairelerin fiyatı 499 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Loft Dragos’ta 2+1 daire fiyatları 499 bin TL’den başlıyor!

Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada inşa edilen Loft Dragos, Demirbaş ve Erguvan İnşaat ortaklığında hayat buluyor. Yatırım değeri 25 milyon TL olan projede teslimlerin yakın zamanda başlaması bekleniyor.

Toplam 4 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Loft Dragos, 100 adet daire ile 350 metrekarelik bir adet ticari birimden meydana geliyor. Projenin toplam inşaat alanı ise 15 bin metrekare olarak belirleniyor.

Maltepe Loft Dragos projesinde bulunan 1+1 dairelerin büyüklüğü 74 metrekare, 2+1 dairelerin büyüklüğü 109 metrekare ila 123 metrekare arasında ve 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 150 metrekare.

55 metre boyunda 18 katlı tek bloktan oluşan Erguvan İnşaat Loft Dragos projesinde her dairenin 13 metrekare ila 18 metrekare arasında olan balkon alanları bulunuyor. Dairelerin tavan yüksekliği ise 3 metre olarak tasarlanıyor.

Satışları devam eden Loft Dragos Maltepe projesinde 2+1 daireler 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile ya da banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor.

Deniz manzaralı Loft Dragos Evleri’nin ayrıcalıkları arasında; kapalı yüzme havuzu, fitness center, business center, sauna, çok amaçlı spor alanı, çok amaçlı kapalı salon, concierge ve hizmet alanı bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat - Demirbaş Yapı
Proje Bilgisi: Loft Dragos