Loft Dragos'un tercihi: Ariston

Loft Dragos Kartal projesi ısınma tercihini yüksek kapasiteli Ariston Genus HP'den yana kullandı…

Loft Dragos'un tercihi: Ariston

İstanbul Kartal Dragos’da yer alan 100 konutun yanı sıra ticari alanların da bulunduğu projeye 8x150 KW kaskad uygulaması yapılarak yüksek kapasite ihtiyacına hem akıllı hem de sessiz çözüm sunulacak.

Yüzde 110,4’e varan verim 8 bar işletme basıncı, 1/7 modülasyon oranı ve paslanmaz çelik uzun ömürlü ana eşanjore sahip modelleri ile sektörde rakipsiz ürünler sunan Ariston Thermo Group duvar tipi kazanlarda da 45 Kw ile 150 Kw arasında 6 paslanmaz çelik eşanjörlü model ile tüketicilerin tercihi oluyor.

Ariston Thermo
Genus HP, premix brülör ve yoğuşma teknolojisiyle gaz faturalarında %35’e varan tasarruf sağlarken, elektrik tüketiminde de %30’a varan bir tasarruf sağlıyor. “AUTO fonksiyonu”, modülasyonlu ısı ayar aksesuarlarına ilave olarak sıcaklık dalgalanmalarını ortadan kaldırıyor ve gaz tüketiminin azalması garanti ediliyor.

Enerji tasarruflu duvar tipi yoğuşmalı kazanlarda, full modülasyonlu fan, iyi bir yanma sağlamak için doğru hava akışı sağlıyor ve cihaz üzerindeki minimum basınç anahtarı kazanı susuz çalışma ve düşük basınçtan koruyor. Yoğuşmalı kazanlar, rakiplerine kıyasla gövdelerinde bulundurdukları minimum su hacmi ile kayıplara engel oluyor. Böylece minimum hacimde maximum kapasite elde ediliyor. Ayrıca brülör, kontrol paneli ve kazan Ariston ürünlerinde entegre halde olduğu için uyumsuzluk problemleri, titreşim, gürültü gibi sorunlar oluşmuyor.

Ariston Thermo Group, sahibi olduğu global brülör ve ısıtma firmaları sayesinde bu teknolojiyi kendi ürünlerine de taşıyor. Ariston’un 45 Kw’tan 150  Kw’a kadar olan tüm kazanlarında entegre brülör bulunuyor.