Loft İncek fiyat listesi!

Ankara Loft İncek projesi fiyatları 236 bin TL'den başlıyor

Loft İncek fiyat listesi!

Loft İncek Ankara’da Akfen İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+1’den 6,5+1 daire tiplerine kadar konut seçeneklerinin yer aldığı Loft İncek satılık daire büyüklükleri 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişiyor. Loft İncek teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Loft İncek Evleri farklı isimlerle anılıyor. Bunlar; Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler.

Akfen Loft İncek Evleri konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. 44 adet ticari birimin de yer aldığı Loft İncek projesi kapsamında 2 bin 65 araç kapasiteli otopark ve 186 adet araç kapasiteli misafir otoparkı bulunuyor. Ayrıca Loft İncek özellikleri arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları yer alıyor. Loft İncek satılık daire sahipleri Pony Clup, özel çiftlikler ve organik Pazar imkanın da faydalanabiliyor.

Loft İncek satılık daire özellikleri
Yüksek Evler: 20 ve 30 katlı olmak üzere 6 adet yer alıyor.
Ankara Evler: 4 ve 7 katlı olmak üzere 11 adet yer alıyor.
Teras Evler: 6 ve 9 katlı olmak üzere 7 bloktan meydana geliyor.

Loft İncek satılık daire fiyatları Ekim ayı itibariyle 236 bin TL’den başlıyor. Buna göre Loft İncek fiyat listesindeki maksimum fiyat da 1 milyon 147 bin 700 TL olarak açıklanıyor.

Loft İncek nerede?
Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen Loft İncek Ankara Gölbaşı İncek bölgesinde yer alıyor. Loft İncek projesi Ufuk ve Atılım üniversiteleri ile Charles de Gaulle Fransız Lisesi’nin yanında yer almakta olup, TED Ankara Koleji başta olmak üzere çok sayıda eğitim kurumu ile kamu kurumlarının binalarına da yakın konumda hayata geçiriliyor.

Loft İncek iletişim bilgileri
444 83 38

Loft İncek projesi detayları için tıklayınız