Lokum Evler Aydınlı

Lokum Evler Aydınlı Mahallesi Tuzla'da konumlanıyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor

Lokum Evler Aydınlı

Lokum Evler Aydınlı Mahallesi Tuzla'da konumlanıyor. Lokum Evler satılık 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 722 adet daireden meydana gelen Lokum Evler 53 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. DKY İnşaat ve Metropolist Yapı güvencesi ile inşa edilen projede 117 metrekare ile 154 metrekare arasında değişen daire büyüklükleri bulunuyor. 

Lokum Evler Aydınlı ayrıcalıklar içerisinde; çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Lokum Evler Aydınlı

Lokum Evler Aydınlı fiyatlarının 187 bin 553 lira ile 478 bin 783 lira arasında olması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Lokum Evler Aydınlı projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Tuzla Aydınlı Mahallesi'nde yükselen Lokum Evler ev sahiplerine yeşil alan garantisi veriyor. Daire sahibi olacakların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği sosyal imkanlara sahip olan Lokum Evler projesi 7 bloktan oluşuyor. 2. etap evlerinin satışta olduğu Lokum Evler teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Lokum Evler Aydınlı

Lokum Evler adres bilgisi : Aydınlı Mahallesi, Bahçeler Sokak Tuzla - İstanbul 

Lokum Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 517 95 17
Web adresi : www.lokumevler.com
E-posta adresi : info@dkyinsaat.com

Firma Bilgisi: Dky Inşaat - Metropolist Yapı
Proje Bilgisi: Lokum Evler