Lokum Evler’de bayram indirimi

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği Lokum Evler projesinde bayrama özel yüzde 18 indirim uygulanıyor.

Lokum Evler’de bayram indirimi

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği Lokum Evler projesine bayramda da indirimli satışlar devam ediyor. Projede bayrama özel yüzde 18 indirim uygulanıyor. Ayrıca peşin alımlara yüzde 12’ye varan indirim avantajlarından da yararlanmak mümkün.

Lokum Evler teslim tarihi

Teslim tarihinin 2016 Aralık ayı olacağı ön görülen Lokum Evler, 2+1 daireler 237 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken; 3+1 daireler 310 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Lokum Evler fiyatları
Her dairede balkon, bahçe katlarında ise daireye özel bahçe kullanımı bulunan Lokum Evler'de indirimlerle birlikte 2 bin TL’den başlayan metrekare fiyatları bulunuyor. 117 metrekare 2+1 daireler 237 bin TL’den; 154 metrekare 3+1 daireler 310 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Lokum Evler 

24 aya 0 faiz
Lokum Evler projesinde firma bünyesinde 24 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanının yanı sıra yüzde 0,84 den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı da sunuluyor.

Lokum Evler nerede inşa ediliyor?
Lokum Evler, Tuzla Aydınlı bölgesinde inşa edilen proje bölgeye değer katan bir proje olmasının yanı sıra sakinlerine de birçok avantajı bir arada sunacak. Doğaya dokunan optimum metrekarelerin, projeyle birlikte nefes alacak zengin bir peyzajla bütünleştiği sosyal alanlar, aile hayatına ve mahalle konseptine uygunluğu ile dikkat çekiyor. Aidat tutarlarını artıran su öğeleri yerine, doğayla bütünleşen ve uyum sergileyen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan peyzaj alanları “sosyal peyzaj” olgusunu vurgulayarak sakinlerine yeni deneyimler sunuyor.
Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6, alışveriş merkezlerine 6, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede olacak projenin sosyal ve sportif alanlara yakınlığı da avantajlarından bir diğeri.

Lokum Evler 

Lokum Evler İletişim:
Lokum Evler Satış Ofisi: Dumankaya Vizyon Esentepe Mah. E-5 Yanyol - Milangaz Cad. No:77 Kartal / İSTANBUL
Telefon: 0 216 420 0 556

 

"Lokum Evler’de bayram indirimi" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler’de bayram indirimi

Lokum Evler’de bayram indirimi

Lokum Evler’de bayram indirimi

Lokum Evler’de bayram indirimi

Proje Bilgisi: Lokum Evler