‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı

İstanbul Anadolu yakasında yükselen Lokum Evler Projesinde fiyatlar 1.999 TL'den başlıyor

‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı, ortaklaşa hayata geçirdikleri ‘Lokum Evler’ projesinde yepyeni bir kampanya sunuyor. Kampanyayla ev sahibi olmak isteyenler, 1,999TL’den başlayan taksitlerle yüzde 12 + yüzde 12 özel indirimden faydalanırken, peşin alımlarda yüzde 4 ek indirim avantajı da yakalıyor. Kampanya ile tüm bu avantajlara ek olarak yüzde 25’lik peşinat tutarını vade farksız 18 ay sonra ödeme imkanı da mümkün.19 Kasım 2014 tarihine kadar sürecek bu özel indirim kampanyasında 325 bin TL değerindeki 117 metrekare 2+1 daireler 241 bin TL’ye; 142 metrekare 3+1’ler 393 bin TL yerine 292 bin TL’den satışa sunuluyor. 

Lokum Evler, Sabiha Gökçen Havalimanı, AVM’ler, üniversiteler, Tuzla sahil yolu, E-5 ve TEM bağlantı yoluna yakınlığı ile her yere kolay ulaşım imkanı sunarken; projeye komşu koruluk alanla bütünleşen peyzajıyla doğayla iç içe sakin bir yaşam imkanı da sağlıyor.

Lokum Evler

Ekstra 1 oda kazandıran optimum kullanım
Her metrekarenin verimli kullanımını sağlayan ve aile yaşantısına uygun tasarlanan optimum kullanımlı daire planları projenin dikkat çeken özelliklerinden biri. Hem salondan hem mutfaktan girişi bulunan balkon alanı dairelere fazladan metrekare kazandırarak ekstra 1 oda kadar değerli bir alana sahip olunmasını sağlıyor.

Park alanı dahil toplamda 53 dönüm arazi üzerine kurulacak Lokum Evler projesinde, doğa ile bütünleşen yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla zenginleştirilen peyzaj alanları da yer alıyor.

2. Etap'ta yüzde 40'lık satış
İkinci etap dairelerin de yüzde 40’ının satıldığı projede, aidat tutarlarını artıran su öğeleri yerine doğayla bütünleşen ve uyum sergileyen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan peyzaj çalışması ile aidatların da makul seviyelerde tutulmasını sağladı. Lokum Evler projesinde yapılan analizler doğrultusunda aidat tutarları metrekarede 1.5 TL’yi geçmeyecek şekilde öngörüldü.

Konumu, manzarası ve imkanlarıyla lokum tadında fırsatlar sunmaya hazırlanan Lokum Evler Projesi’nde toplam 722 daire bulunuyor.

 

"‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı

‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı

‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı

‘Lokum Evler’de yüzde 24 indirim fırsatı

Proje Bilgisi: Lokum Evler