Lokum Evler Dumankaya

Lokum Evler Dumankaya İnşaat'ın iştiraki olan DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından Tuzla'da hayata geçiriliyor

Lokum Evler Dumankaya

Lokum Evler Dumankaya İnşaat'ın iştiraki olan DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından Tuzla'da hayata geçiriliyor. Lokum Evler'de toplam 722 adet daire bulunuyor. 53 bin metrekare alan üzerinde yer alan Lokum Evler Dumankaya projesi 7 bloktan meydana geliyor. Lokum Evler Dumankaya'da satılık daire büyüklükleri 117 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiyor. Buna göre Lokum Evler Dumankaya konut büyüklükleri şöyle: 2+1 daireler 117 ila 126 metrekare, 3+1 daireler 154 metrekare.

Lokum Evler Dumankaya konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Lokum Evler Dumankaya projesinden ev sahibi olanlar seyir terasları, spor alanları, bisiklet parkurları, yüzme havuzu, fitness center, otopark ve oyun alanları gibi imkanlardan fayda sağlayabiliyor.

Lokum Evler Dumankaya kampanyaları
Lokum Evler ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere özel kampanyalar sunuluyor. Kampanya ile 1.999 TL'den başlayan taksitler, yüzde 24 indirim fırsatıyla 240 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün. Özel indirimler için son tarih 31 Aralık 2014. Peşin alımlarda yüzde 4 ek indirim avantajı da sağlayan yılbaşı kampanyası kapsamında 325 bin TL değerindeki 117 metrekare 2+1 daireler 241 bin TL'ye; 142 metrekare 3+1'ler 393 bin TL yerine 292 bin TL'den satışa sunuluyor.

Lokum Evler Dumankaya nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Lokum Evler Tuzla Aydınlı Bölgesi'nde konumlandırılıyor.

Lokum Evler Dumankaya adres bilgileri: Dumankaya Vizyon Esentepe Mah. E-5 yanyol Milangaz Cad. No: 77 Kartal/İstanbul

Lokum Evler Dumankaya'ya nasıl gidilir?
Sabiha Gökçen Havalimanı, AVM'ler, üniversiteler, Tuzla sahil yolu, E-5 ve TEM bağlantı yollarına yakınlığı ile bölgenin merkezi haline gelecek Lokum Evler projesinde ev sahibi olmak isteyenler için çok cazip yılbaşı kampanyası gerçekleştiriliyor.

Lokum Evler Dumankaya iletişim bilgileri
0216 420 0 556

 

"Lokum Evler Dumankaya" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler Dumankaya

Lokum Evler Dumankaya

Lokum Evler Dumankaya

Lokum Evler Dumankaya

Proje Bilgisi: Lokum Evler