Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında hayata geçirilen Lokum Evler projesinin satışına bayramda da devam edilecek

Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında hayata geçirilen Lokum Evler projesinin satışına bayramda da devam edilecek. DKY İnşaat’ın Kartal’da yer alan Dumankaya Vizyon satış ofisi projeye gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bayramın 2, 3 ve 4. günlerinde açık olacak.

Yüzde 30'a varan indirimler
DKY İnşaat, ayrıca 30 Eylül’de sona eren yüzde 30 indirim kampanyasını Kurban Bayramı süresince de devam ettirecek. Yüzde 30’a varan özel indirimler sayesinde 117 metrekare 2+1 daireler yüzde 237 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken; 154 metrekare 3+1 daireler ise 310 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Firma Lokum Evler Projesi için ayrıca 24 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanının yanı sıra yüzde 0.84 den başlayan oranlar ile banka kredisi sunuyor.

Her dairede balkon, bahçe katlarında ise daireye özel bahçe kullanımı bulunan projede indirimlerle birlikte 2 bin TL’den başlayan metrekare fiyatları bulunuyor.

Sabiha Gökçen'e 12 dakika
Tuzla Aydınlı bölgesinde inşa edilen Lokum Evler bölgeye değer katan bir proje olmasının yanı sıra sakinlerine de birçok avantajı bir arada sunacak. Doğaya dokunan optimum metrekarelerin, projeyle birlikte nefes alacak zengin bir peyzajla bütünleştiği sosyal alanlar, aile hayatına ve mahalle konseptine uygunluğu ile dikkat çekiyor. Aidat tutarlarını artıran su öğeleri yerine, doğayla bütünleşen ve uyum sergileyen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan peyzaj alanları “sosyal peyzaj” olgusunu vurgulayarak sakinlerine yeni deneyimler sunuyor.
Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6, alışveriş merkezlerine 6, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede olacak projenin sosyal ve sportif alanlara yakınlığı da diğer avantajlar arasında yer alıyor.

"Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor

Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor

Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor

Lokum Evler fırsatları Bayram'da da sürüyor

Proje Bilgisi: Lokum Evler